اخبار ارز دیجیتال

Silvergate FUD اخیر را رد می کند، حداقل قرار گرفتن در معرض BlockFi را تایید می کند

سیلورگیت کپیتال به سرعت از وام دهنده رمزارز BlockFi که اکنون ورشکسته شده است فاصله گرفته است.

ارائه‌دهنده خدمات رمزنگاری نهادی Silvergate Capital حداقل قرار گرفتن در معرض وام‌دهنده رمزارز BlockFi را تایید کرده است.

در ۲۸ نوامبر، Silvergate اعلام کرد که رابطه سپرده خود با BlockFi “محدود به کمتر از ۲۰ میلیون دلار در مجموع سپرده‌های تمام مشتریان دارایی دیجیتال است.” بر اساس گزارش سود شرکت، مجموع این سپرده ها در سه ماهه سوم به ۱۳.۲ میلیارد دلار رسید.

او افزود که BlockFi یک متولی وام اهرمی با پشتوانه بیت کوین نیست و در BlockFi سرمایه گذاری نمی کند.

آلن لین، مدیرعامل سیلورگیت برای کاهش ترس سرمایه گذاران گفت:

سیلورگیت مورد بسیاری از FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) یا “گزاره های نادرست و گمراه کننده” قرار گرفته است.

۲۹ نوامبر، والتر بلومبرگ، تحلیلگر فنی و سرمایه گذار سوئیسی گفت ۶۲۲۰۰۰ دنبال کننده او در توییتر «گفتند که Silvergate Capital به BlockFi پول قرض داده است»، اما قادر به ارائه مدرک نبودند.

دیگران به برخی از جشنواره FUD اضافه شده است توییت اما در هفته گذشته، بیشتر آنها فاقد جزئیات بودند.

در ۲۸ نوامبر، Cointelegraph گزارش داد که BlockFi به آخرین قربانی سرایت FTX تبدیل شده است و برای فصل ۱۱ ورشکستگی تشکیل داده است.

بر اساس مدارک، BlockFi بیش از ۱۰۰۰۰۰ طلبکار، ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار دارایی و بدهی های مشابه دارد. به نظر می‌رسد ورشکستگی‌های اخیر ارزهای دیجیتال پرطرفدار باعث این دور جدید FUD شده است، اما Silvergate فکر می‌کند که رد این موضوع مناسب است.

مربوط: حواله‌های ارز دیجیتال به فیات Silvergate Capital نسبت به سه ماهه سوم ۲۰۲۱ ۵۰ میلیارد دلار کاهش یافته است.

WSJ در اوایل این ماه مقاله ای منتشر کرد که مدعی شد سیلورگیت در حال مبارزه با ترس از سرایت است. بانک‌های رمزنگاری شاهد کاهش شدید قیمت سهام خود در سال جاری بوده‌اند، اما این موضوع در مورد اکثر شرکت‌های رمزنگاری که به صورت عمومی معامله می‌شوند صادق است.

بر اساس گزارش دیده بان بازار، قیمت SI در معاملات پس از ساعت کاری ۱۱.۱ درصد کاهش یافت و به ۲۴.۴۵ دلار بسته شد. سهام Silvergate نسبت به سال قبل ۸۳.۶ درصد کاهش یافته است.

در ۲۳ نوامبر، Cointelegraph گزارش داد که برندان بلومر، مدیر عامل Block.one، سهامی را در Silvergate Capital خریداری کرده است.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا