اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Silvergate از فروشندگان کوتاه مدت به دلیل انتشار اطلاعات نادرست انتقاد می کند

در بیانیه‌ای، لین همچنین از این فرصت استفاده کرد و در مورد رابطه سرمایه‌گذاری خود با FTX و «رویکرد قوی مدیریت ریسک» این شرکت را «سابقه» کرد.

آلن لین، مدیرعامل سیلورگیت کاپیتال، “فروشندگان اجناس” و “سایر فرصت طلبان” را به انتشار اطلاعات نادرست در چند هفته گذشته متهم کرده است.

در نامه ای سرگشاده در ۵ دسامبر، لین نوشت که “بسیاری از مردم توسط این احزاب مورد انتقاد قرار گرفته اند تا “از بلاتکلیفی بازار استفاده کنند” که بخشی از آن به دلیل سقوط فاجعه بار FTX در نوامبر بود. گمانه زنی ها و اطلاعات نادرست در حال پخش است.

یکی از این کمپین‌های به اصطلاح FUD (ترس، عدم اطمینان، شک) زمانی رخ داد که هفته گذشته گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه بانک متمرکز بر رمزارز او در معرض وام‌دهنده رمزارز ورشکسته BlockFi قرار گرفته است، انجام شد.

لین همچنین از آخرین نامه سرگشاده به عنوان “فرصتی برای تنظیم سابقه” در مورد رابطه سرمایه گذاری خود با FTX و “رویکرد قوی مدیریت ریسک” شرکت استفاده کرد.

لین تکرار کرد که این شرکت با قانون رازداری بانکی و قانون میهن پرستان ایالات متحده مطابقت دارد. قانون «همه حساب‌ها» را ملزم می‌کند که از جمله تحقیقات FTX و Alameda تحت نظارت و بررسی دقیق قرار گیرند.

مدیرعامل شرکت توضیح داد: «Silvergate بررسی‌های لازم را در مورد نهادهای مرتبط، از جمله FTX و Alameda Research، هم از طریق فرآیند ورود و هم از طریق نظارت مداوم انجام داده است.

مدیرعامل همچنین از “ترازنامه انعطاف پذیر و نقدینگی فراوان” شرکت یاد کرد و افزود که سپرده های مشتریان “ایمن نگهداری می شود”.

علاوه بر پول نقد موجود در ترازنامه ما، کل سبد اوراق بهادار سرمایه گذاری ما را می توان از بانک های وام مسکن فدرال، سایر موسسات مالی و پنجره تخفیف فدرال رزرو وام گرفت و در نهایت در صورت لزوم فروخت. ما می توانیم نقدینگی ایجاد کنیم تا درخواست های خروج مشتری را برآورده کنیم. لین توضیح داد.

مربوط: Block.one و مدیر عامل آن به بزرگترین سهامداران Silvergate Capital تبدیل می شوند

سیلورگیت همچنین در هفته‌های اخیر کانون گمانه‌زنی‌های دیگری بوده است، از جمله حسابدار صادر شده توسط CFA و مدیر سابق پورتفولیو Genevieve Roch-Decter. بیان در پست اول دسامبر خود، من این سوال را مطرح کردم که آیا سیلورگیت می‌تواند موقعیت نقدینگی خود را حفظ کند و به این فکر کردم که آیا ممکن است از رابطه نزدیک خود با FTX آسیب ببیند.

Roch-Decter همچنین نگران موقعیت وام با پشتوانه بیت کوین Silvergate است که در صورت ادامه کاهش قیمت بیت کوین (BTC) می تواند بر ترازنامه شرکت تأثیر بگذارد.

او همچنین ابراز نگرانی کرد که به خطر افتادن شبکه صرافی Silvergate این شرکت – شبکه ای که برای انتقال دلار و یورو بین حساب ها استفاده می شود – می تواند “کل سیستم را دنبال کند.”

در بیانیه ای، لین تأیید کرد که “مشتریان سیلورگیت همچنان می توانند در صورت نیاز به سپرده های دلاری خود دسترسی داشته باشند و شبکه صرافی Silvergate (SEN) بدون وقفه در طول این مدت به کار خود ادامه خواهد داد.”

مدیر عامل شرکت افزود: “ما عمداً پول نقد و اوراق بهادار را فراتر از تعهدات سپرده گذاری مرتبط با دارایی های دیجیتال خود نگه می داریم.”

به گزارش مارکت واچ، نامه سرگشاده لین نتوانست از کاهش سهام سیلورگیت (SI) جلوگیری کند.

سهام سیلورگیت در حال حاضر ۵۲.۴۳ درصد در ۳۰ روز گذشته و ۸۵.۳۴ درصد در ۱۲ ماه گذشته کاهش یافته است.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا