🚨 اخبار ارز دیجیتال

DCG سیلبرت پرونده NYAG را بی اساس می داند

گروه ارز دیجیتال (DCG)، به رهبری بری سیلبرت، به شدت از خود در برابر آنچه که آن را یک دعوی حقوقی بی‌اساس می‌داند توسط دادستان کل نیویورک (NYAG) دفاع کرده است.

در پاسخی دقیق، DCG و Silbert درخواستی را برای رد دعوای مدنی ارائه کردند، که به ادعای آنها بر اساس «شبکه ظریفی از کنایه‌ها، توصیف‌های نادرست و نتیجه‌گیری‌های بدون پشتوانه ساخته شده است».

این شرکت از شکایت به دلیل نادرستی و ادعاهای گمراه کننده انتقاد کرد و اظهار داشت که روند قانونی منجر به گمانه زنی های غیرضروری و اطلاعات نادرست در مورد عملیات و نیات DCG شده است.

حمایت مالی DCG از جنسیس زیر سوال رفت

در مرکز جنجال، شکایت NYAG، DCG را به مدیریت نادرست شرکت تابعه جنسیس، به ویژه در پی نکول شرکت Three Arrows Capital متهم می کند.

DCG با تاکید بر اینکه صدها میلیون دلار به جنسیس منتقل کرده است، با حسن نیت عمل کرده و این اقدام فراتر از هر گونه مسئولیتی بوده است.

این کمک مالی برای حمایت از جنسیس در زمان نیازش در نظر گرفته شده بود، که منعکس کننده اعتقاد DCG به دوام آینده جنسیس و صنعت گسترده تر است.

DCG همچنین ادعاهایی مبنی بر اینکه حدود ۱۸۰۰۰ بیت کوین از جنسیس پس از پیش‌فرض وام گرفته است را رد می‌کند و این ادعاها را نادرست و مبتنی بر شواهد واقعی می‌داند.

اظهارات نادرست ادعایی تقلب محسوب نمی شود

استدلال DCG علیه شکایت همچنین تأکید می کند که ادعاهای ارائه نادرست توسط NYAG از نظر قانونی تقلب نیست.

این شرکت خاطرنشان می‌کند که دادگاه‌های نیویورک به طور سنتی انواع اظهارات مورد بحث را – بیان خوش‌بینی شرکت یا اظهارات قدرت مالی – بیش از حد ذهنی و فاقد محتوای مشخص می‌دانند که نمی‌توان آن را جعلی دانست.

DCG معتقد است که تمام ارتباطات آن، از جمله ارتباطاتی که در مورد قوی بودن ترازنامه و عملکرد عادی عملیات تجاری آن است، دقیق است و نباید مبنایی برای ادعاهای تقلب باشد. این موضع تلاش های NYAG را برای نسبت دادن قصد کلاهبرداری به آنچه DCG به عنوان اظهارات معمول در مورد اعتماد سازمانی و وضعیت عملیاتی می داند، به چالش می کشد.

معیارهای قانونی و زمینه های اخراج

DCG در درخواست خود برای اخراج به استانداردهای قانونی خاصی استناد می کند و استدلال می کند که این پرونده شرایط لازم برای بیان دلیل اقدام برای کلاهبرداری را ندارد. این شرکت استدلال می‌کند که این شکایت به شدت به اظهاراتی متکی است که DCG یا بازتوییت کرده یا نکرده است، و اینها دلایل کافی برای ادعاهای تقلب بر اساس قانون نیویورک نیستند.

علاوه بر این، DCG استدلال می‌کند که ادعاهای قانون مارتین، که بخش کلیدی دعوی را تشکیل می‌دهند، غیرقابل اجرا هستند، زیرا اقدامات مورد بحث با تعریف قانون در مورد درخواست یا درخواست فروش اوراق بهادار یا کالاها مطابقت ندارند.

DCG استدلال می کند که رفتار آن، به ویژه در رابطه با برنامه درآمد جمینی و قراردادهای وام، خارج از محدوده فعالیت های تنظیم شده توسط قانون مارتین است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا