اخبار ارز دیجیتال

Signum Digital برای ارائه توکن های امنیتی در هنگ کنگ تاییدیه دریافت کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمیسیون امنیت و آتی هنگ کنگ پس از درخواست مجوز تجارت دارایی مجازی، Signum Digital را برای ارائه توکن های امنیتی در این شهر تایید کرده است.

Signum Digital، سرمایه گذاری مشترک Coinstreet و Somerley، اعلام کرده است که در اصل از کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) برای ارائه توکن امنیتی (STO) و پلتفرم اشتراک خود تأییدیه دریافت کرده است.

توکن‌های امنیتی دسته جدیدی از دارایی‌های مجازی هستند که بر پایه فناوری بلاک چین ساخته شده‌اند که نشان دهنده مالکیت دارایی‌های ملموس مانند سهام خصوصی، املاک و مستغلات، هنر و کلکسیون هستند. پیوند با دارایی های دنیای واقعی ممکن است ریسک را برای سرمایه گذاران بالقوه کاهش دهد، روند تحقیق را تسریع کند و مبنای ارزش بازار را برای فرصت های سرمایه گذاری فراهم کند.

Signum Digital ادعا می کند که پس از دریافت تاییدیه نهایی از SFC هنگ کنگ، پلتفرم STO را با استفاده از نام تجاری “CS-Pro” مدیریت می کند. طبق گفته Signum، این پلتفرم یک توسعه پیشگام در هنگ کنگ خواهد بود.

ماه گذشته، SFC هنگ کنگ مقررات موقتی را برای پلتفرم‌های تجارت دارایی مجازی اعلام کرد که باعث شد مردم نظرات خود را ارائه دهند. بر اساس سیستم صدور مجوز آینده، که قرار است در ماه ژوئن آغاز شود، SFC از صرافی‌های ارز دیجیتال می‌خواهد درخواست‌هایی را برای مجوزهایی ارسال کنند که به سرمایه‌گذاران روزمره امکان داد و ستد توکن‌های با سرمایه بالا را می‌دهد.

هنگ کنگ از سال گذشته ابتکارات جدیدی را به بخش ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال این شهر پیشنهاد کرده است و از شرکت های علاقه مند به ارائه خدمات STO برای ارائه پیشنهادات خود دعوت کرده است.

مربوط: گزارش: زیان هنگ کنگ از تقلب رمزنگاری دو برابر شده و به 217 میلیون دلار در سال گذشته رسیده است

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi Global نیز ماه گذشته اعلام کرد که در حال درخواست مجوز فعالیت در هنگ کنگ است و به طور بالقوه دفتر مرکزی خود را از سنگاپور به یک منطقه اداری ویژه منتقل می کند.

اخیرا، هنگ کنگ علاقه زیادی به تبدیل شدن به یک مرکز ارزهای دیجیتال نشان داده است زیرا سرمایه گذاری زیادی برای پشتیبانی از پتانسیل فناوری هایی مانند Web3 انجام داده است.

در اواسط دسامبر، هنگ کنگ اولین دو صندوق قابل معامله در مبادلات (ETF) خود را برای معاملات آتی ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد که قبل از شروع به کار، بیش از 70 میلیون دلار جمع آوری کرد. این رویداد اندکی پس از آن اتفاق می افتد که رئیس کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ در ماه اکتبر اعلام کرد که هنگ کنگ آماده است تا رویکرد خود به مقررات ارز مجازی را از ممنوعیت ارز مجازی چین که در سال 2021 اعمال می شود، متمایز کند.

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا