اخبار ارز دیجیتال

گزارش: “خطر قابل توجهی” که خزانه داری ایالات متحده به زودی “کمبود بودجه” خواهد داشت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دفتر بودجه کنگره آمریکا (CBO) پیش بینی کرده است که کسری بودجه سالانه دولت ایالات متحده «تقریباً در دهه آینده دو برابر خواهد شد».

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، دولت ایالات متحده با «خطر قابل توجهی» مواجه است که ممکن است در اوایل ژوئن در پرداخت تمام بدهی های مالی خود ناکام باشد.

بر اساس گزارشی که دفتر بودجه کنگره آمریکا (CBO) در تاریخ ۱۲ می منتشر کرد، ریسک کوتاه مدت بدهی دولت ایالات متحده در ۱۹ ژانویه به ۳۱.۴ تریلیون دلار رسید.

CBO این خطر را می بیند که اگر سقف بدهی بدون تغییر باقی بماند، دولت ایالات متحده قادر به انجام تعهدات مالی خود در ماه ژوئن نخواهد بود. بیان می کند:

CBO پیش‌بینی می‌کند که اگر سقف بدهی بدون تغییر باقی بماند، خطر قابل توجهی وجود دارد که دولت نتواند تمام بدهی‌های خود را در دو هفته اول ژوئن ارائه کند.

CBO اکنون کسری بودجه فدرال را ۱.۵ تریلیون دلار در سال ۲۰۲۳ پیش بینی می کند که ۰.۱ تریلیون دلار بیشتر از پیش بینی فوریه است.

چشم انداز بودجه CBO، به روز رسانی می ۲۰۲۳.منبع: دفتر بودجه کنگره

تاکید شد که نتیجه دعوای جاری دیوان عالی در مورد لغو بدهی معوقه وام دانشجویی می تواند تأثیر قابل توجهی بر درآمد ناخالص سال ۲۰۲۳ داشته باشد.

در این گزارش آمده است که کسری درآمد مالیاتی ثبت شده تا آوریل می تواند منجر به کسری بیشتر از آنچه در ابتدا پیش بینی می شد، شود.

مربوط: نکول بدهی ایالات متحده چگونه بر بیت کوین تأثیر می گذارد؟

با این حال، بر اساس داده های پیش بینی شده، CBO انتظار ندارد کسری بودجه به این زودی ها کاهش یابد. در واقع، پیش‌بینی می‌شود که کسری بودجه سالانه «در دهه آینده تقریباً دو برابر شود» و در سال ۲۰۳۳ به ۲.۷ تریلیون دلار برسد.

CBO پیش بینی می کند که بدهی عمومی نیز در دهه آینده افزایش خواهد یافت. اشاره شد که:

بر اساس پیش‌بینی‌های CBO، در نتیجه این کسری‌ها، بدهی عمومی نیز از ۹۸ درصد تولید ناخالص داخلی در پایان سال جاری به ۱۱۹ درصد در پایان سال ۲۰۳۳ افزایش خواهد یافت.

مجله: ادعای ۳۸ میلیارد دلاری IRS آلامدا، تزریق دارایی دو کوون، دیوانگی میلادی: آسیا اکسپرس

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا