اخبار ارز دیجیتال

به مشتریان رمزگذاری امضا گفته شد تا 5 آوریل حساب ها را ببندند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هرگونه سپرده رمزنگاری که تا 5 آوریل به بانک دیگری منتقل نشود، تسویه می شود و چک به آدرس مشتری پست می شود.

طبق گزارش‌ها، رگولاتورهای فدرال به مشتریان ارزهای دیجیتال بانک‌های پذیره‌نویسی در تاریخ 5 آوریل مهلت داشتند تا وجوه خود را برداشته و بانک دیگری پیدا کنند یا حساب‌های خود را ببندند.

سخنگوی شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) در 28 مارس گفت: “ما با سپرده گذارانی از امضاکنندگانی که سپرده هایشان در مناقصه NYCB گنجانده نشده بود تماس گرفتیم تا تأیید کنیم که این سپرده ها در مشتریان دارایی دیجیتال گنجانده نشده است. تایید کرد که متعلق به

سپرده گذارانی که حساب خود را بسته اند به آدرس ثبت شده خود چک دریافت می کنند. بنابراین، کسانی که وجوه امضا کرده اند اما قادر به انتقال وجه نیستند باید حداقل از به روز بودن آدرس ثبت شده خود اطمینان حاصل کنند.

کوین تلگراف برای تایید با FDIC تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

New York Community Bankorp (NYCB) بیشتر سپرده‌ها و وام‌های موجود توسط امضاکنندگان را در 19 مارس خریداری کرد، اما قرارداد با FDIC شامل «تقریباً 4 میلیارد دلار از دارایی‌های مربوط به کسب‌وکارهای بانکداری دیجیتال امضاکنندگان سابق بود. سپرده‌ها لحاظ نشد.

مربوط: کمیسر FDIC در جلسه استماع سنا می گوید که بانک های دوستدار رمزنگاری ریسک سنتی را بد مدیریت کردند

همچنین Signet، یک پلتفرم پرداخت امضا که از فناوری بلاک چین برای تسهیل پرداخت های بلادرنگ بدون کارمزد یا محدودیت تراکنش استفاده می کند، از این تراکنش مستثنی شده است. سرنوشت Cygnet هنوز مشخص نیست.

Signature مستقر در نیویورک توسط رگولاتورهای نیویورک در 12 مارس تعطیل شد. این به این دلیل است که این شرکت تجربه یک ورشکستگی بانکی را تجربه کرده است و بیم آن می‌رود که یک “ریسک سیستمیک” برای اقتصاد ایالات متحده ایجاد کند.

FDIC به عنوان متولی این بانک منصوب شده است. به عبارت دیگر، FDIC وظیفه مدیریت وجوه و اموال مرتبط با آن را بر عهده داشت.

بانک های علاقه مند به خرید دارایی های Signature تا 17 مارس فرصت دارند پیشنهادات خود را به FDIC ارسال کنند. گزارش شده است که FDIC فقط در حال بررسی پیشنهادهای بانک‌هایی است که منشور بانکی موجود دارند.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا