اخبار ارز دیجیتال

رئیس FDIC: بانک Signature در درک خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال شکست خورده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک گزارش مرتبط که توسط مدیر ارشد ریسک FDIC تهیه شده است، مدیریت ضعیف را به عنوان “علت اصلی ورشکستگی بانک امضا” ذکر کرده است.

بررسی ورشکستگی بانک های امضا شده به کمبود نقدینگی و مدیریت ضعیف اشاره دارد. با این حال، مارتین جی. گرونبرگ، رئیس شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) معتقد است که شکست بانک در درک خطرات مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده باعث کاهش قیمت شده است.

گرونبرگ در جلسه ای در مورد “نظارت رگولاتور محتاطانه” صحبت کرد و به ناکامی های اخیر بانک سیلیکون ولی (SVB) و بانک سیلورگیت اشاره کرد که در نهایت منجر به کاهش شدید قیمت سهام و متعاقب آن در خروج سپرده های بانکی شد.

یک گزارش مرتبط که توسط مدیر ارشد ریسک FDIC تهیه شده است، مدیریت ضعیف را به عنوان “علت اصلی ورشکستگی بانک امضا” ذکر کرده است. آقای گرونبرگ با اشاره به اینکه بانک امضا بیش از حد به سپرده های بیمه نشده و بدون مدیریت ریسک مناسب متکی است، افزود:

علاوه بر این، بانک از درک ریسک‌های مرتبط با و وابستگی به سپرده‌ها در صنعت ارزهای دیجیتال و آسیب‌پذیری آن در برابر سرایت ناشی از آشفتگی در صنعت ارزهای دیجیتال که در اواخر سال‌های 2022 و 2023 رخ داد، ناکام ماند.

در حالی که رگولاتورها و کارشناسان بانکی موافق هستند که تخلیه سپرده یکی از محرک های اصلی ورشکستگی بانک ها است، مدیر عامل سابق SVB، گرگ بکر، گفت که من به افزایش نرخ بهره اشاره کردم.

آقای بکر گفت: هیچ بانکی «نمی‌تواند در برابر این سرعت و مقیاس مقاومت کند». گرونبرگ گفت که شکست SVB و Signature Bank به ترتیب منجر به زیان 16.1 و 2.4 میلیارد دلاری شده است. آقای گرونبرگ در پایان گفت‌وگو گفت: بانک‌هایی که بیش از 100 میلیارد دلار دارایی دارند، “مستحق توجه ویژه، از جمله در نظر گرفتن الزامات بدهی بلندمدت برای تسهیل حل و فصل منظم هستند.”

مربوط: FDIC به شکست بانک امضا به دلیل حکمرانی ضعیف، نقدینگی ضعیف اشاره می کند

در مقابل، یک بررسی اولیه توسط دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده (GAO) به صراحت قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال را عامل شکست بانک امضاء نمی دانست.

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش کرده بود، بسیاری از قانونگذاران و قانونگذاران همچنان به بررسی شکست های بانک Signature، بانک سیلیکون ولی و بانک سیلورگیت در بحث کریپتو ادامه می دهند.

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا