🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیتوشی کوساما درخواست مهم استخوانی را برای جامعه شیبا اینو صادر می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رهبر مرموز تیم Shiba Inu که در جامعه با نام مستعار Shytoshi Kusama شناخته می شود، تماس بسیار مهمی با ارتش SHIB برقرار کرد و از آنها خواست که به توکن Bone ShibaSwap (BONE) رای دهند، که این شانس را دارد که در لیست قرار گیرد. بایننس. پلت فرم معاملات آتی

اوایل این هفته، بایننس، بزرگترین معامله گر ارزهای دیجیتال جهان، راه اندازی یک ویژگی رای گیری جدید به نام Binance Futures Next را اعلام کرد که به جامعه اجازه می دهد تا به توکن هایی که می خواهند در بازار بایننس فیوچر لیست شوند، رأی دهند.

تا کنون، در میان بسیاری از توکن های دیگر، BONE با ۳۳۴۶۲ واحد در جایگاه سوم قرار گرفته است. با ۳۷,۰۵۴ رای، پشت سر ارز دیجیتال میم دیگری BabyDoge (BABYDOGE) و بالاتر از میم کوین Milady (LADYS) (23,709 رای) قرار دارد.

کاربران در بایننس به BONE رأی می دهند
از طریق تصویر بایننس

Shytoshi Kusama در روز جمعه و امروز نیز خطاب به ارتش SHIB، افزود که از آنجایی که کاربران در همه کشورها اجازه دسترسی به Binance و رای دادن به BONE را ندارند، او از ارتش SHIB خواست کمک کند و توکن را تحت فشار قرار دهد تا به رتبه اول برسد. در روز جمعه، BONE بیش از ۲۳ درصد رشد کرد که ناشی از اخبار مربوط به فهرست بایننس بالقوه بود.

۱.۲۴ تریلیون نهنگ SHIB پول میم کوچکتری می فروشند

بر اساس داده‌های منتشر شده توسط پلتفرم تحلیلی @spotonchain. Replace Gate.io، یک نهنگ باهوش که مقدار حیرت‌انگیز سکه‌های شیبا اینو (۱.۲۴ تریلیون به ارزش ۴۵.۱ میلیون دلار) را در خود جای داده است، یک میم کوین کوچک‌تر را با ارزش بازار FLOKI به ارز دیجیتال اصلی تبدیل کرده است. این میم بخش عظیمی از ارز دیجیتال (۲۰۰.۹ میلیارد دلار به ارزش ۵۰.۳ میلیون دلار) را با قصد احتمال فروش آن منتقل کرد.

توئیت نشان می‌دهد که اگر این نهنگ صدها میلیون فلوکی خود را می‌فروخت، تنها پس از نگهداری ذخیره‌شده خود از FLOKI به مدت کمتر از ۲ ماه، ۴۴.۳ میلیون دلار (+۷۳۱ درصد) سود می‌برد.

این نهنگ هنوز ۱۱.۴ میلیون BIGTIME به ارزش ۵.۸۲ دلار به همراه ۱.۲۴ تریلیون SHIB دارد. مجموع سود محقق نشده از این دارایی ها اکنون معادل ۳۴.۵ میلیون دلار فیات است.

در همین حال، این هفته شیبا اینو تقریباً ۴۸ درصد جهش کرد از ۰.۰۰۰۰۲۵۶۳ دلار به ۰.۰۰۰۰۳۷۸۴ دلار. به دنبال آن کاهش ۷.۲۵ درصدی به دنبال داشت که SHIB را به ۰.۰۰۰۰۳۵۳۴ دلار رساند، جایی که تا زمان نگارش این مقاله در حال معامله بود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا