🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیتوشی کوساما با پیام روز ولنتاین از ارتش SHIB تقلید می کند: “کیف پول خود را آماده کنید”

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پست مزاحم روز ولنتاین کوساما: “کیف پولت را آماده کن”
  • “رویکردهای راه اندازی SHI”: عضو تیم SHIB

توسعه دهنده اصلی شیبا اینو که در جامعه با نام مستعار Shytoshi Kusama شناخته می شود، پست جالبی در مورد روز ولنتاین پیش رو در گروه تلگرامی “Shibarium Tech” منتشر کرد و شور و نشاطی را در ارتش SHIB ایجاد کرد.

این بار پیام جالبی در مورد NFT های مرتبط با SHIB نیز توسط وی در بستر شبکه اجتماعی X منتشر شد.

پست مزاحم روز ولنتاین کوساما: “کیف پولت را آماده کن”

شیتوشی کوساما روز ولنتاین پیش رو را به جامعه SHIB یادآوری کرد و گفت که عشق در هواست و ارتش SHIB باید قلب آنها را آماده کند. علاوه بر این، کوساما به آنها توصیه کرد که کیف پول خود را آماده کنند.

شیتوشی کوساما در تلگرام به اشتراک گذاشت
از طریق تصویر “تکنولوژی شیباریوم”، تلگرام

این می تواند نشانه ای باشد که نوعی ایردراپ در راه است، یا فقط می تواند به این معنی باشد که جشن گرفتن این روز عاشقانه ممکن است به هزینه های قابل توجهی نیاز داشته باشد. هیچ جزئیاتی از کوساما یا یکی از اعضای تیم SHIB پیگیری نشد.

اما شیتوشی کوساما در توییتر به چیز جدیدی نیز اشاره کرد که از دنیای SHIB آمده است. به نظر می رسد که با پیام کوساما که در بالا ذکر شد پیوند دارد. پست توییتر در مورد Shiboshis – NFT های مبتنی بر Shibarium است. محصول جدید تبلیغ شده توسط حساب کاربری @shiboshisworld به شرح زیر است: “در راه. منتظرش بودی؟

ویدئوی کوتاه منتشر شده در توییت @shiboshisworld شامل توییتی از کوساما است و به دنبال آن عبارت “عشق اینجاست” در راستای پست تلگرامی جذاب کوساما آمده است.

در ۱۲ فوریه، کوساما (سرگرد SHIB dev Kaal و بسیاری دیگر از اعضای ارتش SHIB) توییت کرد: “شیبوشی مجرد به دنبال عشق جدید… آیا شیبوشی دیگری وجود دارد که مشتاقانه منتظر روز ولنتاین باشد؟” بنابراین به نظر می رسد که این یک کمپین جدید مجموعه Shiboshis برای تعطیلات آینده است.

“رویکردهای راه اندازی SHI”: عضو تیم SHIB

اوایل این هفته، لوسی، نماینده SHIB، توییتی منتشر کرد تا به اشتراک بگذارد که توسعه اکوسیستم Shibarium به طور پیوسته در حال پیشرفت است و Dapps، DAO های جدید و غیره به طور فعال در بلاک چین لایه ۲ ایجاد می شوند. لوسی اشاره کرد که “تعطیلات آینده” – TREAT، Shiboshis – در راه است.

اشاره قابل توجهی به استیبل کوین SHI وجود داشت. لوسی نوشت که “راه اندازی آن به آرامی اما مطمئنا نزدیک است.” لوسی به ارتش SHIB اطمینان داد که مالکان شیبا اینو نه تنها از اکوسیستم شیباریوم، بلکه از سایر پروژه‌هایی که با آن همکاری می‌کنند نیز سود خواهند برد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا