اخبار ارز دیجیتال

Shytoshi Kusama ارتش SHIB را با پیامی مهم بیهوش کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • واکنش متفاوت جامعه SHIB
  • به روز رسانی ها و نظرات از Shytoshi

رهبر تیم توسعه شیبا اینو، که در جامعه به عنوان شیتوشی کوساما مبهم شناخته می شود، پستی را که اوایل امروز توسط مجله SHIB منتشر شد به اشتراک گذاشت. این در مورد شماره جدید مجله است، و شیتوشی توییت را به عنوان “ICYMI” علامت گذاری کرد و اضافه کرد: “چندین مهم است…”

توییتی که او به اشتراک گذاشت درباره شماره ویژه جدید مجله SHIB بود که به روز ولنتاین اختصاص داشت. این شامل مصاحبه با لوسی، یکی از اعضای تیم SHIB و رهبر بازاریابی رسانه های اجتماعی است که اغلب پیام های توسعه دهندگان SHIB را در حساب توییتر خود به اشتراک می گذارد.

در اوایل این هفته، کوساما با پیام دیگری به مناسبت روز ولنتاین به جامعه SHIB خطاب کرد و از آنها خواست که کیف پول خود را آماده کنند.

واکنش متفاوت جامعه SHIB

شیتوشی کوساما با واکنش متفاوتی به توییت خود مواجه شد. بسیاری پاسخ های مشتاقانه و با موضوع روز ولنتاین ارسال کردند. با این حال، برخی شروع به انتقاد از کوساما و کل تیم توسعه Shiba Inu به دلیل عدم به روز رسانی در مورد Shib burns کرده اند. شیتوشی به دلیل اجتناب از بحث در مورد سوختگی SHIB مورد سرزنش قرار گرفت و به جای آن مجله را انتخاب کرد: “آیا در مشاغل نیمه وقت دیگری شرکت کرده اید؟”

کاربر دیگری اشاره کرد که کوساما کیف پول خود را همانطور که این هفته به همه گفته بود آماده کرد، اما چیزی به او منتقل نشد.

روز دوشنبه، زمانی که این پیام منتشر شد، کوساما در واقع پیامی را در تلگرام منتشر کرد و جامعه را با این پیام اذیت کرد که «قلب‌ها (و کیف پول‌هایتان) را آماده کنید، گویی او به معنای ایردراپ یا چیزی شبیه به آن است». هیچ جزئیات اضافی دنبال نشد.

به روز رسانی ها و نظرات از Shytoshi

همچنین در توییتی که در همان روز منتشر شد، کوساما یک تیزر ویدیویی در مورد مجموعه جدید NFT خود برای زنان به نام “شبوشی” به اشتراک گذاشت. طبق آخرین شماره مجله SHIB، اصرار برای “کیف پول خود را آماده کنید” مربوط به مجموعه جدید NFT بود.

کوساما اظهار داشت که این بخشی از آزمایشی برای آزمایش استاندارد جدید ۴۰۴ Eth در اتریوم است. این NFT های جدید Sheboshis به صورت هوایی به کیف پول کاربران تحویل داده می شود. او قول داد که مقالات آینده در وبلاگ جزئیات بیشتری در مورد این موضوع ارائه خواهد کرد.

Shytoshi همچنین به‌روزرسانی‌های دیگری را در این مقاله به اشتراک گذاشت، از جمله موارد مربوط به بازی Shiba Eternity و Shibdentity. او به طور خاص بیان کرد که بازی برای رفع تمام باگ ها و حل مشکلات تقلب ارتقا یافته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا