🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shytoshi Kusama ارتش SHIB را با رفتن به السالوادور، ایالت بیت کوین، خفه می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده اصلی تیم Shiba Inu، یک بار دیگر نشانگر موقعیت جغرافیایی را در پلتفرم رسانه اجتماعی Twitter/X تغییر داده است.

بر اساس این به روز رسانی، رهبر شیبا اینو اکنون در السالوادور یافت می شود، کشوری که با بیت کوین کار می کند و اجازه هیچ آلت کوینی را نمی دهد.

شیتوشی کوساما از کشور بیت کوین بازدید کرد

السالوادور مکان دیگری در زنجیره کشورهایی است که کوساما اخیراً از آن بازدید کرده است، طبق وضعیت صفحه X او.

رئیس جمهور این کشور، نایب بوکله، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، بیت کوین را به عنوان یک رسانه ملی مبادله در سال ۲۰۲۱ پذیرفت و کیف پول دولتی BTC خود را ایجاد کرد که استفاده از آن برای مردم محلی اجباری است. اخیراً بوکله مجدداً برای یک دوره جدید ریاست جمهوری انتخاب شد.

ماکس کایزر، ماکسیمالیست معروف بیت کوین را به عنوان مشاور استراتژی بیت کوین منصوب کرد، بنابراین استفاده از آلت کوین در السالوادور ممنوع است.

آیا کوساما پیامی برای ارتش SHIB دارد؟

در طول دو هفته گذشته، وضعیت موقعیت جغرافیایی شیتوشی کوساما به روز رسانی های زیادی را به خود دیده است. سنگاپور، دبی، هنگ کنگ تعدادی از آنها هستند. اکنون در السالوادور هستیم و جامعه شیبا اینو در تلاش برای حدس زدن معنای این موضوع (اگر معنای خاصی دارد) گم شده است.

کاربر X @kuro_9696_9696 که متوجه تغییر مکان به السالوادور شده بود، قبلاً توییت کرد که معتقد است Shytoshi Kusama در حال تلاش برای انتقال پیامی در مورد SHIB است، اما این کاربر نمی‌داند چه چیزی ممکن است باشد. یکی دیگر از اعضای ارتش SHIB فرض می‌کرد که توسعه‌دهنده اصلی SHIB فقط روی Shibarium کار می‌کرد، از این رو سفرهای مکرر انجام می‌شد.

در اینجا راه حل ممکن برای معمای کوساما آمده است

وقتی کوساما در اوایل سال جاری در دبی مشاهده شد، @kuro_9696_9696 تصور کرد که او ممکن است برای شرکت در Token2049، یک رویداد بزرگ مرتبط با رمزنگاری که هر سال در دبی و سنگاپور برگزار می‌شود، آماده شود. قرار است ۱۸ تا ۱۹ آوریل در امارات و ۱۸ تا ۱۹ سپتامبر در سنگاپور برگزار شود.

اما پاسخ به این معما ممکن است این باشد که Shytoshi Kusama به هیچ جا سفر نمی کند، فقط به صورت دستی برچسب موقعیت مکانی خود را تغییر می دهد تا نشان دهد اکوسیستم SHIB در آینده تا کجا خواهد رسید. اگر منطقه مکان همچنان شاهد کشورهای جدید باشد، این احتمالاً صحت این موضوع را ثابت خواهد کرد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا