🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیتوشی کوساما: هدف SHIB این است که تا پایان سال ۲۰۲۴ به همه چیز پایان دهد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “هدف تیم SHIB” توسط لوسی توضیح داده شده است
  • چشمان SHIB چهار صفر می سوزاند

لوسی، کارشناس بازاریابی Shiba Inu، نتیجه آخرین جلسه خود را با توسعه دهنده اصلی SHIB، مستعار Shytoshi Kusama به اشتراک گذاشت. این چیزی است که او در صفحه شبکه اجتماعی X/Twitter فاش کرد:

در همین حال، یک تحلیلگر محبوب رمزارز در توییتی نوشت که انتظار دارد SHIB به دلیل خوانش‌های اخیر یک شاخص نمودار کلیدی، چهار صفر را بسوزاند.

“هدف تیم SHIB” توسط لوسی توضیح داده شده است

لوسی نوشت که پس از ملاقات با شیتوشی کوساما “نمی تواند اطلاعات زیادی ارائه دهد”. اما او گفت که هدف فعلی تیم شیبا اینو این است که “همه چیز را تا پایان امسال به پایان برسانند.”

بیان می کند که کل چشم انداز باید تا سال ۲۰۲۴/۲۰۲۵ تکمیل شود. ظاهراً منظور از ابتدا همین بوده است. اکنون که سال ۲۰۲۴ فرا رسیده است، تنها کاری که جامعه SHIB باید انجام دهد این است که منتظر رسیدن سال ۲۰۲۵ باشد. با این حال، لوسی تاکید کرد که این یک وعده نیست، بلکه هدف بوده است.

لوسی مطمئن است که وقتی تیم SHIB تمام پیشرفت‌هایی را که در چند سال گذشته وعده داده بود، با هر dApp استقرار شده در Shibarium، و «شریک‌های بسیار مهم» در حال حاضر در دست اجرا، تکمیل کند، همه اینها تأثیر شگفت‌انگیزی خواهند داشت. تاثیر بر شبکه لایه ۲ شیباریوم.

این تحولات شامل SHIB Dao (سازمان خودمختار غیرمتمرکز) است که لوسی به آن اشاره کرد. او اظهار داشت که وقتی دائو راه اندازی شود، “قدرت واقعی LEASH و Shiboshis را نشان خواهد داد.” در مورد SHIB Metaverse، که تیم Shiba Inu در چند سال گذشته مشغول توسعه آن بوده است، لوسی چندان مطمئن به نظر نمی رسید. او به طور نامحدود گفت: “در مورد Metaverse Shib… خب، خواهیم دید.”

چشمان SHIB چهار صفر می سوزاند

به گفته علی مارتینز، تحلیلگر و معامله گر کریپتو، شیبا اینو، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، به طور بالقوه می تواند رشد خود را تا ۰.۰۱۰ دلار یا حتی به ۰.۰۱۱ دلار با سوزاندن چهار صفر از قیمت فعلی خود افزایش دهد. این به معنای رشد ۱۲۲۱۲۲.۲۲ درصدی است.

مارتینز این را از خوانش اندیکاتور TD Sequential در ۳۱ ژانویه استنباط کرد. بر این اساس، SHIB خود را برای صعود آماده می کند. این کارشناس تاکید کرد که این شاخص در مورد پیش بینی مانورهای قیمت شیبا اینو “فوق العاده دقیق” ثابت شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا