🚨 اخبار ارز دیجیتال

پاسخ شیتوشی کوساما به توییت میم تاریخی ایلان ماسک: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیتوشی کوساما از توییت ماسک استفاده می کند
  • اولین چت ربات هوش مصنوعی Shiba منتشر شد

رهبر مستعار SHIB که معمولاً با نام Shytoshi Kusama شناخته می شود، از پلتفرم Twitter/X برای اظهار نظر در مورد توییت تاریخی ایلان ماسک (که در آن زمان مالک توییتر نبود) استفاده کرد که در آن رئیس تسلا در مورد اهمیت میم ها در شبکه های اجتماعی اظهار نظر می کرد. رسانه ها. فرهنگ مدرن

با وجود اینکه ماسک این توییت را در ژوئن ۲۰۲۰ منتشر کرد، کوساما همچنان احساس می‌کرد مهم است که به آن پاسخ دهد.

شیتوشی کوساما از توییت ماسک استفاده می کند

در آن زمان، ماسک، میلیاردر شوهرش، اعتقاد خود را به اشتراک گذاشت که “هرکسی که میم ها را کنترل می کند، جهان را نیز کنترل می کند.” این توییت موجی از نظرات حمایتی و شاد را از سوی جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت.

Shytoshi Kusama به نقل از این توییت، هشتگ #Shibarmy و یک GIF متحرک که روی آن نوشته شده بود “به زودی” اضافه کرد. کوساما همچنین از کاربر SHIB که توئیت را مورد توجه او قرار داد، تشکر کرد، حتی اگر رهبر SHIB او را با نام خطاب یا تگ نکرد.

Shiba Inu در سال ۲۰۲۰ به عنوان یک سکه با الهام از الگوهای رفتاری نژاد سگ Shiba Inu شروع به کار کرد، اما طی چند سال آینده از “مرحله سکه میم” گذشت و بسیار فراتر از آن رفت، به خصوص زمانی که یکی از حامیان ETH تورنتو شد. در سال ۲۰۲۳، کوساما از طریق یک برنامه هوش مصنوعی سخنرانی کرد و راه حل Layer-2 Shibarium را راه اندازی کرد. Shiba Inu به سرعت به دومین ارز دیجیتال بزرگ الهام گرفته شده از میم از نظر ارزش بازار تبدیل شده است و در حال حاضر در CoinMarketCap در رتبه ۱۰ قرار دارد و پس از آن Dogecoin که در رتبه نهم آن وب سایت قرار دارد، قرار دارد.

اولین چت ربات هوش مصنوعی Shiba منتشر شد

شریک Shibarium Bad Idea AI از راه اندازی اولین ربات هوش مصنوعی Shiba به نام SARAH BAD خبر داد. توییت او بیان کرد که این “طنز، هوش و امنیت” را به مکالمات جامعه SHIB اضافه می کند.

در این پست آمده است که ربات هوش مصنوعی Shiba از بسیاری جهات شبیه ربات BAD AI است که در کانال Shibarium Tech در تلگرام و همچنین در گروه های بین المللی SHIB فعالیت می کند. تعداد آنها بیش از ۲۰۷ نفر و در مجموع ۱۲۱۰۱۰ کاربر است. بر اساس این پست، بیش از ۲۶۸۴ نفر از ربات جدید هوش مصنوعی در ۸ مارس استفاده کردند.

سارا نیز در آنجا فعالیت خواهد کرد. از همه چیز برای Shiba Inu و همچنین پروژه های دیگر در SHIB و اکوسیستم Shibarium پشتیبانی می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا