اخبار ارز دیجیتال

شیتوشی کوساما به “چیزی درباره SHIB” اشاره می کند، جامعه گیج شده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیتوشی کوساما “به چیزی در مورد SHIB اشاره می کند”
  • شیتوشی کوساما می خواهد نقشه ریوشی را تا سال ۲۰۲۵ محقق کند

رهبر مرموز توسعه دهندگان Shiba Inu که در بین جامعه به نام Shytoshi Kusama شناخته می شود، یک بار دیگر مکان توییتر خود را تغییر داده است.

از آنجایی که او این کار را اغلب در این زمستان انجام داده است، برخی از جامعه SHIB شروع به این باور کرده اند که پیامی وجود دارد که کوساما در تلاش است درباره SHIB منتقل کند.

شیتوشی کوساما “به چیزی در مورد SHIB اشاره می کند”

عضو نظامی SHIB @kuro_9696_9696 از ژاپن، شیتوشی کوساما را تماشا می‌کند که اخیراً پین‌های مکان X/Twitter خود را تغییر می‌دهد و اسکرین‌شات‌هایی را در پست‌های خود به اشتراک می‌گذارد که رهبر SHIB به مکان جدیدی “حرکت” می‌کند.

اوایل امسال، شیتوشی کوساما با استفاده از توییتر در سنگاپور و دبی دیده شد. اکنون مکان او نشان می دهد که او در هنگ کنگ است. با قضاوت بر اساس نظرات زیر توییت @kuro_9696_9696، جامعه SHIB به نظر گیج شده و متعجب است که Shytoshi Kusama واقعاً در حال انجام چه کاری است.

طرفدار فوق الذکر SHIB گفت: “این به چیزی در مورد SHIB اشاره می کند. “من پاسخ را نمی دانم.”

یکی دیگر از طرفداران SHIB نظری با اسکرین شات منتشر کرد که نشان می داد کوساما اخیراً از ریودوژانیرو نیز بازدید کرده است.

یکی از طرفداران SHIB ابراز امیدواری کرد که تمام این سفرهای کوساما در نهایت به نفع شیباریوم و سیستم مالی شیبا اینو باشد: “امیدواریم این تور جهانی توسط @ShytoshiKusama منجر به موفقیت #شیباریوم و کل سیستم مالی #شیبااینو شود!”

شیتوشی کوساما می خواهد نقشه ریوشی را تا سال ۲۰۲۵ محقق کند

حدود یک هفته پیش، لوسی، رهبر رسمی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی تیم شیبا اینو، نتایج ملاقات خود را با توسعه‌دهنده اصلی در توییتر به اشتراک گذاشت. لوسی در نهایت کمی حرفش را باز کرد و گفت که “نمی‌تواند خیلی چیزها را فاش کند.”

لوسی اظهار داشت که شیتوشی کوساما می خواهد “همه چیز” را تا پایان سال جاری به پایان برساند و افزود که منظور از “همه چیز” “کل چشم انداز” است. این ممکن است نقشه اولیه بنیانگذار مرموز SHIB ریوشی بوده باشد. رادار چند سال پیش شبیه ساتوشی ناکاموتو.

تا کنون آنها لایه ۲ بلاک چین Shibarium و ShibaSwap dex را منتشر کرده اند، و تیم در میان چیزهای دیگر روی Shiba Inu Metaverse کار می کند. لوسی به طور خاص در توییت خود به این مورد اشاره کرد و به طور نامحدود گفت: “در مورد Metaverse Shib… خب، خواهیم دید.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا