اخبار ارز دیجیتال

آیا باید انتظار داشته باشیم بیت کوین (BTC) به ۶۰۰۰۰ دلار، اتریوم (ETH) به ۳۵۰۰ دلار، Dogecoin (DOGE) به Pivot برسد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • رهبری اتریوم
  • هدف Dogecoin ایجاد زمینه جدیدی است

بیت کوین افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است و با قدرتی که نشان دهنده احساسات مثبت بازار است، از چندین سطح مقاومت عبور کرده است. در حال حاضر قیمت آن در حدود ۵۶۰۰۰ دلار است. یک مشاهدات مهم عدم نوسان قبل از این افزایش است. به نظر می رسد که این امر به فشار کوتاه کمک کرده است، معامله گران نزولی را غافلگیر کرده و قیمت را به سمت بالا می کشد، زیرا آنها برای بستن موقعیت های خود عجله دارند.

سطوح پشتیبانی بیت کوین در حال حاضر به ترتیب ۵۳۰۰۰ دلار و ۴۹۶۴۵ دلار تعیین شده است. این با محدوده ادغام اخیر و میانگین متحرک ۵۰ روزه مطابقت دارد. این سطوح برای بیت کوین برای حفظ حرکت صعودی خود بسیار مهم هستند. در سمت مقاومت، مانع فوری ۵۸۰۰۰ دلار است و به دنبال آن مانع روانی و مهم ۶۰۰۰۰ دلار است.

https://www.tradingview.com/
نمودار BTC/USDT از TradingView

دارایی بسیار بالاتر از میانگین متحرک خود معامله می شود و روند بیت کوین صعودی است. این نشانه ای است که ممکن است نشان دهنده فشار رو به بالا باشد. افزایش قابل توجه حجم معاملات در طول رالی نشان دهنده علاقه شدید خریداران و احتمال ادامه حرکت صعودی است.

در یک سناریوی صعودی، اگر بیت کوین بتواند مقاومت ۵۸۰۰۰ دلاری را برطرف کند، می تواند آستانه ۶۰۰۰۰ دلار را آزمایش کند. چنین حرکتی احتمالا مستلزم ادامه علاقه نهادی، تحولات مثبت در فضای ارزهای دیجیتال و حفظ یک محیط اقتصادی کلان مطلوب است.

رهبری اتریوم

اتریوم یک روند صعودی قوی داشته است و قیمت آن در حال حاضر در حدود ۳۲۲۵ دلار در نوسان است. حرکت صعودی ETH را بسیار بالاتر از میانگین های متحرک خود قرار داده است و به نظر می رسد هدف بعدی قیمت مورد انتظار ۳۵۰۰ دلار باشد. میانگین متحرک ۵۰ روزه که در حال حاضر حدود ۲۶۵۰ دلار است و به دنبال آن میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۲۴۱۴ دلار قرار دارد، پشتوانه های کلیدی هستند که در طول تاریخ باعث شده اند که قیمت ها در زمان آزمایش مجدد بالاتر روند.

در مورد مقاومت، اتریوم قصد دارد این سطح را بشکند و به زودی سطح ۳۳۰۰ دلار را به چالش بکشد. یک حرکت پایدار بالاتر از این سطح می تواند در را به روی ۳۵۰۰ دلار باز کند، یک مانع روانی و فنی که می تواند فشار فروش ایجاد کند. با این حال، قدرت روند فعلی نشان می دهد که این مقاومت ممکن است به زودی آزمایش شود.

روند اتریوم به طور قطعی صعودی و با افزایش شدید و ثابت قیمت است. با این حال، به نظر می رسد این دارایی در قلمرو بیش از حد گرم شده است، همانطور که شاخص قدرت نسبی نشان می دهد، که روند نزدیک به شرایط خرید بیش از حد را نشان می دهد. از آنجایی که RSI اوج های جدیدی را که قیمت به آن رسیده است تأیید نمی کند، ممکن است واگرایی نیز رخ دهد که می تواند نشانه اولیه یک عقب نشینی بالقوه باشد.

اگر فشار خرید به روند خود ادامه دهد، اتریوم به راحتی می تواند به ۳۵۰۰ دلار برسد و به طور بالقوه از آن پیشی بگیرد. این احتمالاً با ادامه احساسات مثبت در بازار، پیشرفت در شبکه اتریوم و افزایش پذیرش بلاک چین پشتیبانی می شود.

هدف Dogecoin ایجاد زمینه جدیدی است

Dogecoin در حال حاضر در نقطه محوری قرار دارد که می تواند مسیر آن را در هفته های آینده مشخص کند. در حال حاضر نزدیک به ۰.۰۹۱۵۲ دلار معامله می شود، DOGE افزایش فشار خرید را تجربه می کند و آن را به سمت سطح مقاومت کلیدی در ۰.۰۹۲ دلار سوق می دهد. این سطح نه تنها به دلیل تأثیر عدد گرد روانشناختی مهم است، بلکه به این دلیل که در گذشته به عنوان یک نقطه مقاومت قوی عمل کرده است. شکست بالاتر از این سطح می‌تواند نشان‌دهنده حرکت صعودی قوی باشد و به طور بالقوه منجر به افزایش عملکرد هنوز دیده نشده برای توکن شود.

پشتیبانی DOGE در حال حاضر ۰.۰۸۴۵۱ دلار است که با میانگین متحرک ۵۰ روزه مطابقت دارد. این میانگین متحرک از لحاظ تاریخی در طول روندهای صعودی پشتیبانی می‌کند و یک نقطه معکوس برای قیمت‌ها پس از عقب‌نشینی ارائه می‌دهد. پشتیبانی بیشتر در ۰.۰۸۲۱۶ دلار است که با پایین ترین سطح اخیر که آزمایش شده و دست نخورده باقی مانده است مشخص شده است.

روند DOGE در حال حاضر صعودی است و قیمت بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه و ۱۰۰ روزه است که نشان دهنده احساسات مثبت در بین سرمایه گذاران است. میانگین های متحرک روند صعودی دارند که نشان دهنده قوی بودن روند است و ممکن است ادامه یابد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا