اخبار ارز دیجیتال

Shopify مجموعه ای از ابزارهای تجارت بلاک چین را برای بازرگانان راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بازرگانان Shopify NFT اکنون می توانند از ابزار talk gating استفاده کنند تا مشخص کنند که دارندگان توکن می توانند یا نمی توانند به محصولات انحصاری، تخفیف های NFT و جوایز دسترسی داشته باشند.

غول تجارت الکترونیکی دوستدار رمزگذاری، Shopify، مجموعه ای از ابزارهای تجارت بلاک چین را برای بهبود تجربه کاربری برای فروشگاه های متمرکز بر وب ۳ که توسط این پلتفرم میزبانی می شوند، راه اندازی کرده است.

با اعلام این حرکت در ۹ فوریه در توییتر، طراح تیم بلاک چین Shopify @ryancreatescopy گفت:

از نکات قابل توجه، قابلیت‌های اتصال کیف پول ارز دیجیتال و ابزار برنامه‌نویسی برنامه‌نویسی «token gating» (API) است. مورد دوم از ژوئن ۲۰۲۲ در حالت دسترسی اولیه بتا بوده است و قبلاً فقط برای بازرگانان منتخب در دسترس بود.

با Tokegating، همه بازرگانان Shopify قابل اجرا می‌توانند فروشگاه خود را راه‌اندازی کنند تا مشخص کنند که دارندگان توکن می‌توانند یا نمی‌توانند به محصولات انحصاری، تخفیف‌های NFT و جوایز دسترسی داشته باشند.

این ابزار واجد شرایط بودن کاربر را از طریق یک کیف پول متصل تأیید می کند و به عنوان یک راه مناسب برای بازرگانان NFT برای پاداش دادن به کاربران خاص یا افزودن انحصار به محصولات خاص تبلیغ می شود.

مثال Talkgating: Shopify

برای پشتیبانی از کیف پول ارزهای دیجیتال، Shopify با ورود به سیستم با استفاده از سرویس نام اتریوم (ENS) و پروتکل اتریوم SIWE به رهبری بنیاد اتریوم یکپارچه شده است.

SIWE اساساً ورود ایمن کاربر و احراز هویت حساب های اتریوم و دامنه های ENS را بدون ارائه شناسه های خصوصی مانند نام، شماره تلفن و آدرس به اشخاص ثالث امکان پذیر می کند.

موضوع اطلاعات شخصی کاربران از لحاظ تاریخی برای Shopify یکی از موضوعات مهم بوده است. در آوریل ۲۰۲۲، گروهی از کاربران ناراضی یک شکایت دسته جمعی علیه شرکت و ارائه دهنده کیف پول سخت افزاری لجر به دلیل نقض گسترده داده های کاربر که در سال ۲۰۲۰ از سوی این دو نفر رخ داد، تنظیم کردند.

مربوط: انتقال اتریوم به Chapela در افق است

حامی انجمن ENS Labs @sadaf.eth ادغام SIWE و Shopify را از طریق توییتر در ۹ فوریه برجسته کرد و به اسناد توسعه دهنده پیوند داد که توضیح می دهد چگونه ابزار را در فروشگاه Shopify خود ادغام کنید و جامعه اتریوم آن را بسیار خوشحال کرد.

بیانیه Generator به شما امکان می دهد عبارات نمایش داده شده در ورود به سیستم را با پیام های اتریوم سفارشی کنید. این تابع آدرس کیف پول متصل شما را می گیرد و به شما امکان می دهد بیانیه پیام خود را برای مطابقت با نام تجاری خود گسترش دهید و سفارشی کنید. ”

در این مرحله، هنگامی که بازرگانان عملکرد SIWE را به Shopify Wallet Connect متصل کردند، کاربران می توانند با کلیک بر روی دکمه “ورود به سیستم با اتریوم” آدرس های خود را از طریق واسطه های شریک SIWE مانند Coinbase، Fortmatic و WalletConnect متصل کنند. ، پورتیس، ثور.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا