🚨 اخبار ارز دیجیتال

استراتژی بیت کوین شوک از BlackRock خواستار تخصیص ۲۸٪ است

فهرست

  • علاقه غیرمنتظره یک استراتژی جسورانه را تحریک می کند
  • شک و تردید با پیشنهاد تخصیص ۲۸ درصدی مواجه شد

بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان ظاهرا تخصیص جسورانه ۲۸ درصدی بیت کوین در پرتفوی سرمایه گذاران را توصیه کرد.

بر اساس اطلاعاتی که فرد کروگر سرمایه گذار در پلتفرم رسانه اجتماعی X به اشتراک گذاشته است، این رقم از یک رویداد مشتری خصوصی اخیر که توسط بلک راک میزبانی شده بود به دست آمد.

علاقه غیرمنتظره یک استراتژی جسورانه را تحریک می کند

در جریان ویژه، مدیران بلک راک از علاقه شدید به بیت کوین از فصل هایی که انتظارش را نداشتند ابراز شگفتی کردند.

این علاقه گروهی متنوع از سرمایه‌گذاران و شرکت‌های نهادی نشان‌دهنده تغییر بالقوه در رویکرد صنعت مالی سنتی به ارزهای دیجیتال است.

ارائه‌ای توسط یک تحلیلگر کمی در این رویداد نشان می‌دهد که چگونه ارزش‌گذاری و مدل‌سازی بیت‌کوین در یک سبد سهام می‌تواند منطقی باشد، به ویژه برای سرمایه‌گذاران نهادی محافظه‌کارتر.

این پیشنهاد که تخصیص ۲۸ درصدی به بیت کوین ممکن است معقول تلقی شود، از آن زمان به نقطه مناقشه در بین صاحبان این صنعت تبدیل شده است.

شک و تردید با پیشنهاد تخصیص ۲۸ درصدی مواجه شد

با وجود شور و شوق ایجاد شده توسط این رویداد، برخی از کارشناسان صنعت امکان سنجی چنین تخصیص بالایی به بیت کوین را زیر سوال می برند.

منتقدانی مانند اریک بالچوناس در مورد مشروعیت ادعاها ابراز نگرانی کردند و اشاره کردند که نرخ پیشنهادی حتی پس از در نظر گرفتن تعهد بلک راک به ETF بیت کوین بسیار بالا به نظر می رسد.

در پاسخ، مدیر عامل سوان، استیون لوبکا، توضیح داد که این توصیه یک استراتژی فعال در صندوق های بلک راک نیست، بلکه یک پیشنهاد نظری از مقداری است که “غیر معقول” تلقی می شود.

لوبکا همچنین به مقاله ای که توسط Blackrock منتشر شده است استناد می کند که در آن بهینه بودن ریاضی تخصیص بالای بیت کوین استدلال می کند. این ممکن است تا حدی به این رقم خیره کننده اعتبار دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا