🚨 اخبار ارز دیجیتال

حرکت تکان دهنده بیت کوین در عرض چند روز ۱۳.۵ میلیون دلار برای سرمایه گذاران به دست آورد

فهرست

  • سرمایه گذاری استراتژیک یا شانس به موقع؟
  • بازار با وجود شک و تردید خوش بین است

یک سرمایه گذار ارز دیجیتال تنها در چهار روز با معاملات استراتژیک بیت کوین توانست به سودی حدودا ۱۳.۵ میلیون دلاری دست یابد.

با توجه به این زنجیره نگاهاین سرمایه‌گذار که دارای یک پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین است، برای اولین بار ۲۷۴۲ بیت کوین به ارزش ۱۱۸.۶۶ میلیون دلار را از صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال Binance خارج کرد، زمانی که قیمت بیت‌کوین ۴۳۲۷۷ دلار بود.

پس از افزایش قابل توجه قیمت، سرمایه گذار همان مقدار بیت کوین را که اکنون به ارزش ۱۳۲ میلیون دلار است، با قیمت ۴۸۱۹۳ دلار به ازای هر بیت کوین به بایننس واریز کرد.

سرمایه گذاری استراتژیک یا شانس به موقع؟

طبق آخرین داده های بازار، این مانور سودآور درست قبل از تثبیت قیمت بیت کوین با افزایش اندک در ۴۸۲۵۰.۳۷ دلار انجام شد.

زمان‌بندی معاملات نشان‌دهنده یک استراتژی خوب محاسبه‌شده است که از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال به نفع سرمایه‌گذاران استفاده می‌کند.

با این حال، برخی از ناظران این سوال را مطرح می‌کنند که آیا سرمایه‌گذار می‌تواند به بازده بالاتری دست یابد، به خصوص با توجه به روند فعلی بازار و احتمال افزایش بیشتر قیمت بیت کوین.

بازار با وجود شک و تردید خوش بین است

علیرغم شک و تردیدهایی که اغلب بازار ارزهای دیجیتال را احاطه کرده است، تحلیلگرانی مانند علی (@ali_charts) تاکید می‌کنند که بیت کوین سطوح پشتیبانی قوی را حفظ می‌کند.

آنها پیشنهاد می کنند که چنین سطوح حمایتی می تواند بر مقاومت در بازار غلبه کند و به طور بالقوه راه را برای افزایش قیمت بیت کوین به سطوح مقاومت بالاتر در حدود ۵۷۰۰۰ دلار هموار کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا