🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۴ به همه چیز پایان دهد، بایننس توکن های XRP دزدیده شده را مسدود می کند، نهنگ آنون ۳۱۸ میلیون دلار بیت کوین را به پی پال منتقل می کند: خلاصه اخبار رمزنگاری شده از U.Today

U.Today سه خبر برتر روز گذشته را به شما تقدیم می کند. این آهنگ را از دست ندهید

شیتوشی کوساما: هدف SHIB این است که تا پایان سال ۲۰۲۴ به همه چیز پایان دهد.

لوسی، متخصص بازاریابی برای پروژه شیبا اینو، من نتیجه را به اشتراک گذاشتم در آخرین دیدار خود با شیتوشی کوساما، رهبر تیم SHIB x پست. در حالی که لوسی نتوانست چیز زیادی در مورد آنچه در این جلسه مورد بحث قرار گرفت “افشای” کند، نوشت که هدف فعلی تیم شیبا اینو این است که “همه کارها را تا پایان امسال انجام دهند.” با این حال، وی با بیان اینکه کل چشم انداز باید تا سال ۲۰۲۴/۲۰۲۵ تکمیل شود، گفت: “این یک وعده نیست، این هدف است.” لوسی معتقد است زمانی که تیم SHIB تمام توسعه‌هایی را که در چند سال گذشته وعده داده‌اند، با استفاده از هر dApp در Shibarium، و با “شرکت‌های مهم بسیاری” که در حال حاضر در دست اجرا هستند، تکمیل کنند، همه آنها باید یک “نتیجه شگفت‌انگیز” داشته باشند. . در حالی که “اثری” روی شیباریوم و استخوان ایجاد می کند، به سوزاندن SHIB نیز کمک می کند.

توکن‌های XRP دزدیده شده توسط بایننس منجمد شدند: بعدی چیست؟

به دنبال یک نقض امنیتی اخیر که شامل کریس لارسن، مدیر ارشد ریپل، بایننس بود منجمد شد توکن های XRP به ارزش تقریبی ۴.۲ میلیون دلار به سرقت رفتند. همانطور که ریچارد تنگ، مدیرعامل بایننس خاطرنشان کرد، این اقدام بخشی از یک تلاش هماهنگ بزرگتر بین جامعه رمزنگاری و ریپل برای رسیدگی سریع و موثر به این حادثه بود. تیم صرافی به حمایت از ریپل در تحقیقات خود ادامه خواهد داد و تلاش خواهد کرد تا وجوه را بازیابی کند، از جمله نظارت دقیق بر هر گونه فعالیت مرتبط با وجوه دزدیده شده. ریچارد تنگ در آخرین پست X خود تأکید کرد که تیم او به طور جدی متعهد به حمایت از یک اکوسیستم امن است و پروژه‌ها و کاربران دیگر را تشویق می‌کند تا در چنین مواردی همکاری کنند. بعنوان یادآوریدر ۳۱ ژانویه، یک مهاجم ناشناس موفق شد به چندین حساب شخصی کریس لارسن دسترسی پیدا کند و مقدار قابل توجهی از توکن های XRP را سرقت کند.

۳۱۸ میلیون دلار بیت کوین توسط نهنگ آنون به پی پال منتقل شد

بر اساس داده های ارائه شده توسط ردیاب رمزارز Whale Alert، دیروزیک نهنگ ناشناس سه تراکنش بزرگ متوالی با PayPal انجام داد که هر کدام ۲۵۰۰ بیت کوین به ارزش ۱۰۶.۶ میلیون دلار داشتند. ارزش کل این سه تراکنش رقم خیره کننده ۳۱۸ میلیون دلار است. شرکت پرداخت آنلاین آمریکایی پی پال، بیت کوین و چندین ارز دیجیتال دیگر را در سال ۲۰۲۱ پذیرفت، زمانی که برای اولین بار امکان خرید و فروش رمزنگاری (BTC، ETH، LTC، و BCH) را برای مشتریان خود فراهم کرد و کیف پول های رمزنگاری محلی خود را بدون هیچ گونه امکان برداشت، حفظ کردند. بعداً، PayPal به کاربران اجازه داد تا رمزنگاری خود را به کیف پول های شخص ثالث ارسال کنند و رمزارز را نیز در خارج از آن واریز کنند. در سال ۲۰۲۳، این شرکت گام دیگری به سوی پذیرش ارزهای دیجیتال برداشت و استیبل کوین خود را با پشتوانه دلار آمریکا به نام PYUSD راه اندازی کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا