اخبار ارز دیجیتال

Shibarum با مکانیزم سوختن تبدیلی خود عصر جدیدی را در SHIB Burns اعلام می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کارشناس رسمی بازاریابی Shiba Inu @LucieSHIB از پلتفرم X/Twitter برای انتشار اخبار مربوط به مکانیزم جدید متحول کننده برای سوزاندن توکن های Shiba Inu استفاده کرد که در حال حاضر در بلاک چین Shibarium در حال پیاده سازی است.

در همین حال، شیباریوم همچنان شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت معاملات است و قیمت SHIB یک شبه به طرز چشمگیری افزایش یافت.

“عصر جدیدی در STR burns” در راه است

لوسی با استناد به مقاله ای در شماره جدید مجله SHIB که این هفته منتشر شد، از عصر جدیدی در سوختگی SHIB خبر داد. این مقاله می‌گوید که Shibarium در حال پیاده‌سازی مکانیزمی متحول‌کننده برای سوزاندن سکه‌های میم شیبا اینو و انتقال آن‌ها به کیف‌پول‌های بلاک‌چین غیرقابل خرج در تلاش برای کاهش عرضه فعلی در گردش این دارایی محبوب با مضمون سگ است.

در مقاله توضیح داده شده است که مکانیسم فوق “برای کاهش استراتژیک عرضه توکن ها” به منظور افزایش بالقوه ارزش و کاربرد SHIB در اکوسیستم Shibarium طراحی شده است.

“بسیاری از ارتقاء” در طول آزمایش مکانیسم احتراق

آزمایش این مکانیزم احتراق انقلابی در شبکه آزمایشی شیباریوم به نام Puppynet آغاز خواهد شد و به جای حالت دستی مانند قبل به حالت خودکار تغییر خواهد کرد.

در حالی که مکانیسم جدید در حال آزمایش است، تیم SHIB به‌روزرسانی‌های متعددی را اضافه خواهد کرد که کارایی و قابلیت اطمینان را افزایش می‌دهد. این مقاله تاکید می کند که تنها در این صورت در شبکه اصلی شیباریوم راه اندازی می شود. سوزاندن خودکار طبق قوانین از پیش تعریف شده کار می کند و کارآمدتر و شفاف تر می شود.

در اصل، این انتقال در یک پست وبلاگ Shiba Inu در اوایل دسامبر اعلام شد.

در همین حال، محلول Shibarium layer-2 همچنان شاهد افزایش زیادی در فعالیت روی زنجیره است. تعداد کل معاملات در ۲۴ ساعت گذشته بیش از شش میلیون تراکنش افزایش یافته و پس از عبور از نقطه عطف تاریخی ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ روز سه شنبه، اکنون به ۳۰۶,۱۴۰,۴۴۸ رسیده است.

تعداد آدرس‌های کیف پول متصل همچنان در حال رشد است، اما با سرعت بسیار پایین‌تری. تاکنون به ۱۳۴۴۰۱۸ رسیده است.

کاهش تعداد معاملات روزانه ادامه دارد. در زمان نگارش این مقاله، این متریک تا روز سه شنبه ۲.۰۷ میلیون نقل و انتقال روزانه را نشان می دهد. این کاهش بیش از ۳ برابر بیش از ۷.۵۲ میلیون مشاهده شده در ۲۹ دسامبر است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا