اخبار ارز دیجیتال

معاملات Shibarium با اشاره به تغییر قابل توجه به سمت حمایت افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از روزها کاهش مداوم، تراکنش های روزانه Shiba Inu layer-2 Shibarium در ۱۴ ژانویه افزایش یافت.

در اواخر دسامبر، Shibarium شاهد بود که تراکنش های روزانه خود به طور مداوم در حدود ۷.۵ میلیون ثابت باقی می ماند. این امر منجر به رشد سریع پلتفرم لایه ۲ شده است و تا ابتدای سال ۲۰۲۴ از مرز ۲۵۰ میلیون تراکنش فراتر رفته است.

با این حال، طی هفته گذشته روند رشد به طور قابل توجهی کاهش یافته است، به طوری که تراکنش های روزانه شیباریوم از اوج ۷.۸ میلیون تراکنش روزانه در ۱۳ ژانویه به ۱.۱۶ میلیون تراکنش کاهش یافته است.

به عنوان یک بازگشت، ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش تراکنش ها از ۱.۱۶ میلیون به ۱.۹۷ میلیون بودیم.

رشد تراکنش با Gate.io، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال، همزمان است که از Shibarium پشتیبانی می‌کند. توسعه در تاریخ اعلام شد: X توسط لوسییکی از اعضای تیم Shiba Inu از Gate.io برای ارائه پشتیبانی Shibarium تمجید می کند.

این حرکت به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی Bone را از طریق صرافی Gate.io خریداری کرده و آن را به Shibarium ارسال کنند.

معیارهای شبکه Shibarium از زمان راه اندازی آن در آگوست ۲۰۲۳ افزایش یافته است. تعداد کل معاملات در حال حاضر ۲۸۵,۰۷۹,۳۲۸ است. آدرس های کیف پول در حال حاضر ۱,۳۳۳,۰۴۵ است که تعداد کل بلاک ها ۲,۶۵۷,۷۷۷ است.

در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با ۳.۲۴ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۵ دلار رسید. Bone ShibaSwap (BONE)، توکن گاز پلت فرم لایه ۲ Shibarium، به اخبار بازار سهام واکنش مثبت نشان داد و با ۷.۰۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۶۶۴ دلار معامله شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا