اخبار ارز دیجیتال

یکپارچه سازی هسته Shibarium محیط L2 را برای Shiba Inu دوباره تعریف می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بلاک چین لایه ۲ Shiba Inu Shibarium ادغام جدیدی را راه اندازی کرده است که جامعه Shiba Inu را هیجان زده می کند.

کیف پول بلاک چین Tangem در توییتی جدید اعلام کرد که ادغام شبکه Shibarium را آغاز کرده است و زمان های هیجان انگیزی را در پیش رو نشان می دهد.

در ماه مه ۲۰۲۳، Shiba Inu همکاری خود را با Tangem اعلام کرد و کیف پول‌های سخت‌افزاری با مضمون SHIB ماه‌ها بعد منتشر شد.

کیف پول سخت افزاری Shiba Inu با داشتن همان قابلیت های کیف پول سنتی Tangem به جز عدم وجود گزینه seed عبارت، توانست SHIB را همراه با هزاران ارز دیجیتال دیگر ذخیره کند.

Tangem با تاکید بر نقشه راه کیف پول های شیبا با مضمون Inu پس از راه اندازی، اظهار داشت که گام منطقی بعدی یکپارچه سازی شبکه Shibarium است.

Tangem در آن زمان اظهار داشت که توسعه‌دهندگانش سخت روی آن کار می‌کنند و منابع بیشتری را برای تبدیل Shibarium در Tangem به یک رویا اختصاص می‌دهند. او همچنین تلاش کرد تا اطمینان حاصل کند که شیبوشی ها به طور ایمن در کیف پول ذخیره می شوند.

شیباریوم به گسترش خود ادامه می دهد. بر اساس Shibariumscan Explorer، تعداد کل تراکنش ها در حال حاضر ۳۶۴,۶۹۷,۷۹۳ است. تعداد آدرس های کیف پول در حال حاضر به ۱,۳۶۱,۵۱۰ و تعداد کل بلاک ها به ۳,۲۸۹,۲۷۲ رسیده است. شیباریوم از افزایش کل ۴.۲۱ میلیون تراکنش روزانه در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

عصر جدیدی از شیبا اینو متولد شد

شیبوشی ها بالاخره وارد اکوسیستم شیبا اینو شدند و عصر جدیدی از NFT ها را آغاز کردند. با پذیرش استاندارد DN404، SHEboshis در نظر دارد تا با ترکیب بهترین استانداردهای ERC-20 و ERC-721 برای ارائه نقدینگی و مالکیت جزئی در صنعت NFT، چشم انداز را دوباره تعریف کند.

ادعای دارندگان شیبوشی با یک عکس فوری از بلوک ۱۹۲۲۷۹۰۰ ساده شده است. کیف پول‌ها اکنون می‌توانند به ازای هر SHIboshi که دارند، یک SHEboshi ادعا کنند. پنجره درخواست اکنون باز است و ۴۸ ساعت ادامه خواهد داشت.

پس از پایان دوره ادعا، دارندگان LEASH به مدت ۲۴ ساعت برای خرید باقیمانده SHEboshi دسترسی انحصاری خواهند داشت. اگر SHEboshi باقی بماند، در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا