🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو به انتشار آینده Shibarium اشاره می کند

جامعه شیباریوم، معروف به شیبارمی، از X (که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) برای پشتیبانی مشتاقانه از این توسعه استفاده کرد.

پیشرفت در زمینه فناوری بلاک چین ادامه دارد و نسخه شیباریوم (L2) که مدت ها مورد انتظار بود به زودی در دسترس خواهد بود. تیم شیبا اینو اعلام کرد که این پلتفرم راه‌اندازی شده و تنها چیزی که باقی مانده انتشار آن است.

تیم پشت Shibarium، شبکه لایه ۲ اتریوم، نشان داده شده این پلتفرم در حال حاضر به صورت زنده و در حالت خصوصی است، در طول دو روز آزمایش ما بدون نقص کار کرده است و در شرف عرضه عمومی است.

در یک پست وبلاگ اخیر، تیم Sibarium ادعا کرد که وجوه آنها ایمن است و کاربران می توانند پس از در دسترس شدن پلتفرم برای همه، تجربه جدیدی را انتظار داشته باشند. کسانی که از این به‌روزرسانی بهره‌مند شده‌اند، ورود توکن $BONE را جشن می‌گیرند.

انجمن شیباریوم، معروف به شیبارمی، در مورد X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) نظر می دهد. واکنش به توسعه تیم شیباری مومو با ابراز خرسندی از پیشرفت انجام شده اظهار داشت که شبکه پس از آزمایش گسترده و تنظیم پارامترها به حالت “آماده” رسیده است. آزمایش ادامه دارد، اما تیم فاش کرده است که بلوک‌ها به طور مداوم بدون مشکل تولید می‌شوند.

به روز رسانی های اخیر شامل اقدامات ایمنی اضافی و سیستم های نظارتی است. این پیشرفت‌ها شامل اجرای محدودکننده نرخ در سطح فراخوانی روش راه دور (RPC) و مکانیزم تنظیم مجدد خودکار سرور است. این بهبودها با هدف جلوگیری از مشکلات احتمالی ناشی از افزایش ناگهانی ترافیک و تضمین تجربه ای پایدار و قابل اعتماد برای کاربران ما انجام می شود.

مربوط: شبکه Shiba Inu Shibarium تولید بلوک را پس از تعلیق موقت از سر می گیرد

در طول مرحله آزمایش، شبکه توجه زیادی را به خود جلب کرد و میلیون ها کیف پول در بیش از ۲۲ میلیون تراکنش در طول چهار ماه دخیل بودند. با این حال، راه اندازی اولیه با چالش هایی مواجه شد. افزایش شدید فعالیت، شبکه را بیش از حد بارگذاری کرد و به طور موقت تراکنش ها را برای چند ساعت متوقف کرد. در نتیجه میلیون‌ها دلار در ابزار پل گیر افتاد و قیمت SHIB 10 درصد کاهش یافت.

توسعه دهنده از آن زمان به این مشکل پرداخته است و فاش می کند که سرور توسط افزایش غیرمنتظره حجم تراکنش غرق شده است. تیم این شبکه گفت که با وجود چالش‌های اولیه، از بازگشایی موفقیت‌آمیز خود مطمئن است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا