اخبار ارز دیجیتال

با رشد سریع، Shibarium به 1 میلیون کیف پول رسید، اما SHIB هنوز نتوانسته است به عقب بیفتد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

فعالیت در شبکه شیباریوم افزایش یافته است، حتی اگر قیمت SHIB بیش از 20 درصد از زمان شروع آشفتگی شبکه لایه 2 کاهش یافته است.

تعداد کل کیف‌پول‌های شبکه بلاک چین لایه ۲ شیباریوم که به تازگی راه‌اندازی شده Shiba Inu از زمان راه‌اندازی مجدد به شدت افزایش یافته و از مرز ۱ میلیون عبور کرده است.

این نقطه عطف در پست وبلاگی در 3 سپتامبر توسط تیم رسمی شیباریوم اعلام شد، این نقطه عطف مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی مجدد شیباریوم در 28 آگوست، البته با مشکلات فنی، شروع شد. این به این معنی است که در عرض دو هفته، حداقل 900000 کیف پول وارد شد. اضافه. .

داده‌های شیباریوم کاوشگر بلاک چین نشان می‌دهد که تا ساعت 5:04 صبح UTC در 3 سپتامبر، نزدیک به 100000 تراکنش انجام شده است و حداکثر تراکنش 132000 در 25 اوت تعیین شده است.

فعالیت ها از زمان تاسیس شبکه Shibariomu. منبع: Shibarium.io

در حالی که فعالیت شبکه افزایش یافته است، ارزش کل قفل شده (TVL) در شبکه Shibarium هنوز بر این اساس افزایش نیافته است. در زمان انتشار این مقاله، Shibarium تنها 1.06 میلیون دلار TVL داشت که نشان می‌دهد کاربران پول بسیار کمی را به شبکه اختصاص می‌دهند.

ارزش کل (TVL) قفل شده در شبکه اتصال.منبع: دفیلاما

در یک پست وبلاگ، توسعه‌دهندگان Sibarium گفتند که در حال حاضر با تعدادی پل شخص ثالث کار می‌کنند تا به سرمایه‌گذاران اجازه دهند تا توکن‌های دیگر را با بلاک چین جدید پیوند دهند.

وی افزود که این تیم اعلام کرد که قصد دارد قرارداد توکن حاکمیتی Bone (BONE) خود را کنار بگذارد و اعتباردهنده های بیشتری را در هفته های آینده به شبکه اضافه کند.

از اول سپتامبر، کاربران Shibarium می‌توانند از SHIB، BONE، LEASH و بسیاری دیگر از توکن‌های موجود در شبکه Shibarium استفاده کنند. اکنون می‌توانید برای کسب جوایز، توکن‌هایی را قرض دهید، قرض بگیرید و به اشتراک بگذارید.

بسیاری از دارندگان شیبا اینو انتظار افزایش شدید قیمت توکن‌های مختلف اکوسیستم شیبا اینو را پس از راه‌اندازی شیباریوم داشتند، اما روند کلی قیمت توکن‌های SHIB، BONE و LEASH افزایش قابل انتظاری را ندیدم.

مربوط: پس از راه‌اندازی مجدد پل توسعه‌دهندگان SHIB، کیف پول شیباریوم از 100000 فراتر رفت

داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که قیمت SHIB از زمان راه‌اندازی ناموفق آن در 16 آگوست بیش از 20 درصد کاهش یافته است، اگرچه قبل از راه‌اندازی Sibarium یک افزایش جزئی وجود داشت.

قیمت شیبا اینو (SHIB) در 30 روز گذشته. منبع: CoinGecko

ارزش هر یک از توکن‌های اکوسیستم شیبا اینو چندان خوب نیست. قیمت BONE طی 14 روز گذشته 15 درصد کاهش داشته است در حالی که LEASH در مدت مشابه 14.2 درصد کاهش یافته است.

آسیا اکسپرس: کاربر ملی Airdrop Delio تایلند شکست خورد، کشور رمزنگاری برتر ویتنام

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا