اخبار ارز دیجیتال

Shibarium Eyes New Major Milestone با افزایش ۶.۵۰% SHIB

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تعداد معاملات شیباریوم همچنان در حال افزایش است
  • قیمت شیبا اینو در حال بهبود است

لایه ۲ بلاک چین Shibarium همچنان به ارتفاعات جدیدی نزدیک می شود و فراتر از نقاط عطفی است که تاکنون به دست آورده است. در حال حاضر، علی رغم کاهش شدید اخیر در فعالیت زنجیره ای، به نقطه عطف تاریخی جدیدی نزدیک می شود.

در همین حال، قیمت شیبا اینو پس از کاهش ۶.۱۲ درصدی از روز جمعه به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

تعداد معاملات شیباریوم همچنان در حال افزایش است

تعداد کل تراکنش های شیباریوم به سطح بحرانی ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ انتقال نزدیک می شود. در زمان نگارش این مقاله، این اندازه گیری در مجموع ۲۹۶,۵۰۵,۲۱۳ را نشان می دهد. این رشد نزدیک به ۲ میلیون نفر از روز جمعه که تعداد نقل و انتقالات ۲۹۴,۷۶۶,۲۶۰ بوده است.

با این حال، تعداد معاملات پردازش شده روزانه در شیباریوم همچنان در حال کاهش است. در حال حاضر ۱.۹۶ میلیون نقل و انتقال در روز را نشان می دهد، در حالی که هفته گذشته این متریک بالای ۲ میلیون باقی مانده است.

بیشترین اوج نقل و انتقالات روزانه در پایان آذرماه با ۷.۵۲ میلیون نقل و انتقال روزانه مشاهده شد.

تعداد کیف پول های بلاک چین متصل به شیباریوم نیز از روز جمعه کمی افزایش یافته است و به زیر ۱۰۰ رسیده است. در زمان نوشتن، این اندازه گیری ۱۳۴۲۳۸۴ را نشان می دهد.

دو روز پیش، زمانی که صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال Gate.io ادغام بلاک چین شیباریوم را اعلام کرد، این شبکه لایه ۲ شاهد افزایش خیره کننده ۲۱۰.۴ درصدی تراکنش ها بود و تعداد روزانه نیز از ۱.۱۶ میلیون به ۲.۴۳ میلیون افزایش یافت.

کاهش فعلی در فعالیت های زنجیره ای اخیراً توسط لوسی، رهبر بازاریابی رسانه های اجتماعی برای تیم Shiba Inu، مورد توجه قرار گرفت. او در صفحه توییتر/X خود توضیح داد که در حال حاضر تیم SHIB مشغول اجرای به‌روزرسانی‌ها و بهبودهای جدید است، بنابراین “ممکن است برخی مشکلات وجود داشته باشد.”

قیمت شیبا اینو در حال بهبود است

قیمت SHIB در ۲۴ ساعت گذشته با ۶.۱۸ درصد افزایش تاکنون به ۰.۰۰۰۰۰۹۴۶ دلار رسیده است. این افزایش قیمت به دنبال کاهش حدود ۶.۵ درصدی روز جمعه است. به طور کلی، از پنجشنبه گذشته، SHIB یک صفر دیگر به قیمت خود اضافه کرد و از ۰.۰۰۰۰۱۰۴۷ دلار کاهش یافت و ۱۴.۸۹ درصد از دست داد.

این کاهش پس از آن اتفاق افتاد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین موافقت کرد. بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، در ابتدا افزایش یافت، اما همانطور که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کردند، این روند معکوس شد و شروع به کاهش شدید کرد. بقیه بازار ارزهای رمزپایه نیز همین روند را دنبال کردند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا