🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shibarium می تواند در ماه آگوست راه اندازی شود – توسعه دهنده


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شایتوشی کوساما گفت که اطلاعات بیشتر در مورد مقاله جهانی اکوسیستم شیبا اینو، پروژه جدید شیبا اینو و توکن های درمان، در کنفرانس ماه آینده در تورنتو اعلام خواهد شد.

در یک پست وبلاگی در تاریخ ۶ ژوئیه، توسعه دهنده اصلی شیبا اینو، شاتوشی کوساما، گفت که تیم در جریان کنفرانس آینده پژوهی بلاک چین، ETHToronto و ETHWomen Hackathon که قرار است در آگوست ۲۰۲۳ برگزار شود، بحث و گفتگو خواهد کرد و ممکن است لایه ۲ مورد انتظار را منتشر کند. ، شیباریوم. در کانادا.

توسعه دهنده بر اهمیت این رویداد تاکید کرد زیرا همزمان با سومین سالگرد شیبا اینو و در زادگاه اتریوم برگزار می شود.

کوساما در اطلاعیه خود گفت که اکوسیستم شیبا اینو حامی اصلی کنفرانس آتی بلاک چین Miraijin و همچنین هکاتون های رسمی ETHToronto و ETHWomen خواهد بود. علاوه بر این، آقای کوساما با استفاده از فناوری هوش مصنوعی در کنفرانسی که در روز آزادی شیباریومو برگزار شد، حضور خواهد یافت و سخنرانی خواهد کرد.

این کنفرانس “مقاله جهانی” اکوسیستم شیبا اینو را معرفی می کند، پروژه های جدید را اعلام می کند و برای اولین بار اطلاعات دقیقی در مورد Treat Tokens ارائه می کند.

در پست وبلاگ آمده است که Shibarium میزبان یک هکاتون چند ماهه در طول کنفرانس بلاک چین Miraijin خواهد بود. دو غرفه اختصاصی برای نمایش محصولات شیباریوم و محصولات، پلتفرم‌ها و خدمات مختلف شیبا اینو مانند Shib the Metaverse، Shibacals، Shiba Eternity و Shiboshis وجود خواهد داشت.

علاوه بر این، شرکت‌کنندگان می‌توانند انتظار داشته باشند که نمایشگاه‌هایی از شرکای خود مانند Unification و BadIdea.Ai و همچنین پروژه‌های جدید ارائه شده توسط Shibarium Tech را ببینند.

مربوط: حساب توییتر شیبا اینو بان تعلیق شد

توکن های مختلف نقش های خاصی در جامعه شیبا اینو دارند. Shiba Inu (SHIB) کل جامعه را مدیریت خواهد کرد و توکن Bone Shiba Swap (BONE) سمت فناوری Shibarium را پشتیبانی و مدیریت خواهد کرد. توکن های Doge Killer (Leash) وظیفه حفاظت از جامعه و ارائه انحصار را بر عهده دارند. از سوی دیگر، توکن‌ها، پروژه‌های اجتماعی را اداره می‌کنند.

به گفته کوساما، اکوسیستم شیبا اینو شامل Doggy DAO است که بر کل اکوسیستم نظارت دارد و بنیاد Shib Doggy DAO که تصمیم‌گیری را در یک سازمان مستقل غیرمتمرکز اجرا می‌کند و دارایی‌های DAO را در اختیار دارد. حکمرانی به چهار بخش تقسیم می‌شود، یکی برای هر نشانه اصلی اکوسیستم شیبا اینو، تا اطمینان حاصل شود که اعضای جامعه شیبا اینو صدایی برابر دارند.

جامعه شیبا اینو با هیجان به این اطلاعیه پاسخ داد. یکی از کاربران، که ShibaBazaar را دنبال می‌کند، گفت که سال‌ها منتظر این پیشرفت بوده و تا کنون تمام معماها را حل کرده است.

مجله: Crypto City: راهنمای اوزاکا، دومین شهر ژاپننویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا