🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیباریوم رکورد جدیدی ثبت کرد، اما این چیزی نیست که شما فکر می کنید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

محلول مقیاس پذیر Shiba Inu، Shibarium، در حال شکستن رکوردها است اما به سمت نزولی حرکت می کند. داده‌های محقق پروتکل Shibarium Scan نشان می‌دهد که کل تراکنش‌ها در ۲۴ ساعت گذشته به تقریباً ۵۹۳۶۸۰ کاهش یافته است که پایین‌ترین محدوده ثبت‌شده از ابتدای سال است.

کاهش روشنایی شیباریوم

در حالی که راه‌اندازی Shibarium باعث آشفتگی قابل‌توجهی شد، تلاش‌های اصلاحی با پشتیبانی از اکوسیستم رمزنگاری گسترده‌تر به بازنشانی مسیر آن کمک کرد.

در زمان راه اندازی، کل تراکنش های روزانه با سرعت نسبتاً آهسته تری حرکت کردند و چند صد تراکنش در زنجیره پردازش می شدند. به زودی در کل تراکنش ها افزایش یافت و فعالیت تجمعی شیباریوم به هشت میلیون رسید. این به عنوان یک نقطه عطف مهم در اواخر سال ۲۰۲۳ رخ داد، شاهکاری که ثابت شد ناپایدار است.

از ابتدای سال که کل معاملات روزانه شروع به کاهش کرد، شروع به کاهش کرد. طی دوره ۳۰ روزه گذشته، تعداد تراکنش‌های شیباریوم در فوریه به ۴.۲۱ میلیون تراکنش رسید و تا ۱۰ مارس، قبل از شمارش فعلی، به ۸۰۰۴۶۰ تراکنش کاهش یافت.

کاهش تعداد معاملات شیباریوم یکی دیگر از پیشرفت های قابل توجه برای شیباریوم است زیرا به نظر می رسد به کاهش سرعت رشد SHIB در بازار گسترده تر کمک کند.

رقابت تنگاتنگ و تغییر تمرکز

کاهش تعداد تراکنش های شیباریوم با استفاده کمتر از پروتکل ترکیب می شود زیرا بسیاری از کاربران مالی غیرمتمرکز (DeFi) تمرکز خود را به رقبای جدیدتر تغییر می دهند. همانطور که مشاهده شد، پروتکل هایی که مشوق های airdrop را ارائه می دهند، مانند StarkNet، عموما مورد توجه قرار گرفته اند.

علاوه بر این، رشد سکه‌های میم روی پروتکل Solana، مانند BONK و BOOK OF MEME (BOME)، عموماً کاربران را از وعده‌های Shibarium منحرف کرده است، پروژه‌ای که بسیاری آن را یک الگوی رفتاری می‌دانند. پتانسیل رشد پروژه های جایگزین میم پول روایت را به طور کلی تغییر داده است.

در حالی که Shibarium به روشی بسیار منحصر به فرد نوآوری می کند، دوران کنونی به عنوان آزمون مهمی برای دوام آن عمل می کند. نتیجه این مقاومت در این روند صعودی در ماه های آینده دیده می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا