🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shibarium رکورد جدیدی را ثبت کرد، اما به روشی غیر قابل توجه

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

برخلاف انتظارات عمومی، شیباریوم روند چشمگیری در تعداد کل تراکنش ها نشان نمی دهد. بر اساس داده‌های Shibariumscan explorer، تعداد تراکنش‌های روزانه شیباریوم تا ۹ فوریه ۵۲۶.۰۹ هزار تراکنش بوده که کمترین میزان از ابتدای سال ثبت شده است.

همراه با شکستن این رکورد منفی، کاهش تعداد تراکنش های شیباریوم از اوج ۲.۹۳ میلیون ثبت شده در ۲۸ ژانویه، بر سلامت ضعیف راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ مبتنی بر اتریوم تأکید می کند. کاهش تعداد تراکنش‌ها گواه این است که شیباریوم مانند گذشته پذیرفته نشده است.

جابه‌جایی تراکنش‌های شیباریوم نشان‌دهنده انحراف عمده از میانگین تراکنش روزانه ۷ میلیونی است که در پایان سال ۲۰۲۳ شروع به ثبت کرد. در حالی که این ظاهر فعلی ممکن است واقعیت پذیرش شیباریوم را ثابت یا منعکس کند، به این معناست که یک فال بد است. اکوسیستم شیبا اینو به عنوان یک کل.

رد تعداد با وجود تعداد بلوک های رکورد را می توان به روش های مختلفی توضیح داد، از جمله عدم رشد مطلوب در پروتکل L2 که می تواند کاربران را حفظ کند. این همچنین مکمل این واقعیت است که رقابت در صحنه Ethereum L2 به طور فزاینده‌ای شدیدتر می‌شود و بنابراین زنجیره‌هایی مانند Shibarium که عملکرد کمتری دارند، کشش را از دست می‌دهند.

پیامدهای قیمت SHIB

یک همبستگی عاطفی قوی بین قیمت شیباریوم و شیبا اینو (SHIB) وجود دارد، اگرچه از نظر درآمد واقعی چندان واضح نیست. اگرچه قیمت میم کوین امروز نسبتاً ثابت باقی مانده است و با ۰.۴۸ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۰۹۳۷۹ دلار رسیده است، کاهش تعداد تراکنش‌های شیباریوم به زودی می‌تواند باعث معکوس شدن ارزش دارایی شود.

طی چند ماه گذشته، عملکرد شیبا اینو به عوامل زیادی بستگی دارد، چه داخلی و چه خارجی. تلاش فعلی برای حفظ رشد به ویژه به احساسات در بازار گسترده‌تر وابسته است، زیرا عوامل داخلی دوام نمی‌آورند. این سناریو ممکن است در دراز مدت ناپایدار باشد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا