🚨 اخبار ارز دیجیتال

رشد مرتبط شیباریوم و شیبا اینو: بینش داده

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) و محلول پوسته‌گیری لایه ۲ Shibarium بسیار مرتبط هستند، اما فقط به طور ماهرانه مرتبط هستند. روند رشد فعلی بین پلتفرم توکن و قراردادهای هوشمند نشان می دهد که افزایش مداوم در تمام معیارهای کلیدی در Shibarium به طور کلی به افزایش قیمت SHIB تبدیل می شود.

با وجود این درک، رشد تقریباً ثابتی در تمام معیارهای مرتبط با شیباریوم وجود دارد. در حال حاضر، پلتفرم قراردادهای هوشمند رشد ثابتی را در معیارهای رشد حساب نشان می‌دهد و از ۶۳۶۳۹ در ۱۷ ژانویه به ۶۴۱۰۴ افزایش یافته است.

در حالی که این رشد قابل مشاهده است، اما به شدت با حساب های فعال در این پلتفرم که در یک ماه گذشته کاهش غیرقابل پیش بینی داشته اند، در تضاد است. داده‌های کنونی نشان می‌دهد که حساب‌های فعال در شیباریوم تا ۱۶ فوریه به ۷۲۴ می‌رسد. این نرخ در ماه قبل ۱۰۰۹ بود.

همین اثر نزولی در قیمت SHIB نیز ثبت شد که در حال حاضر پس از رسیدن به صعود سهموی با رشد ۳.۳۹ درصدی در دوره هفت روزه اخیر در حالت تثبیت قرار دارد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت SHIB پس از رها کردن صفری که در اوایل هفته پاک کرده بود، ۰.۰۰۰۰۰۹۷۰۱ دلار است.

آینده شیبا اینو برنامه ریزی شده است

ظهور Shibarium پیامی نسبتاً تسلی‌دهنده برای کاربران و طرفداران Shiba Inu به طور کلی ارسال کرد و نشان داد که سکه میم اکنون از یک نشانه سرگرم‌کننده به یک ابزار بسیار کاربردی تبدیل شده است.

در بلندمدت، انتظار می رود که Shiba Inu از هجوم کاربران جدید به Shibarium بهره مند شود، که انتظار می رود تقاضای بیشتری برای SHIB برای تعامل با برنامه های غیرمتمرکز مختلف که در درازمدت بر روی این پروتکل راه اندازی می شوند، به همراه داشته باشد.

به طور کلی، اعضای ارتش شیب انتظار افزایش تا ۱ درصد در هر توکن در آینده را دارند و انتظار می‌رود که کمپین شیباریوم و سوختن نقش مهمی در دستیابی به این هدف داشته باشد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا