اخبار ارز دیجیتال

شیتوشی کوساما شیبا اینو با توییت جدید Ascension به ارتش SHIB نیرو می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توییت شیتوشی کوساما جرقه ارتش SHIB را برانگیخت
  • شیباریوم به نقطه عطف جدیدی می رسد

Shytoshi Kusama، رهبر مرموز و مستعار تیم Shiba Inu، توییتی را منتشر کرد که یکی از NFT های Sheboshi را که اخیراً بر روی استاندارد جدید اتریوم ERC-404 راه اندازی شده است، نشان می دهد.

توییت او موجی از شور و شوق را در میان جامعه SHIB و دارندگان NFT مبتنی بر شیباریوم برانگیخت.

در همین حال، محلول Layer-2 Shibarium به نقطه عطف جدید و مهمی رسیده است.

توییت شیتوشی کوساما جرقه ارتش SHIB را برانگیخت

رهبر شیبا اینو پستی را که توسط حساب رسمی توییتر Sheboshis منتشر شده بود، بازنشر کرد، یکی از NFT های این مجموعه که بخش زن ارتش SHIB را هدف قرار می دهد. در توییتی که کوساما بازنشر داده است، آمده است: «او فقط آرایش خود را اصلاح می کرد. او اینجاست، با تمام زیبایی اش!»

این پست کوساما موج عظیمی از نظرات حمایتی و مثبت را از سوی ارتش SHIB و به ویژه صاحبان مجموعه‌های Sheboshis و Shiboshis NFT برانگیخت.

Sheboshi ها بر اساس استاندارد توکن جدید ERC-404 که اخیرا توسط اتریوم پذیرفته شده است، راه اندازی شدند. این استاندارد ویژگی های استانداردهای توکن ERC-20 و ERC-721 را ترکیب می کند. از جمله موارد دیگر، استاندارد جدید به چندین کیف پول اجازه می دهد تا NFT را نگه دارد. اولین توکن راه اندازی شده در ERC-404 Pandora نام داشت و در تعداد محدود ۸۰۰۰ واحد منتشر شد. Pandora در اوایل فوریه راه اندازی شد و در کمتر از یک هفته شاهد رشد شگفت انگیزی از ۲۵۰ دلار به ۳۲۰۰۰ دلار بود.

با الهام از این موفقیت، توسعه دهندگان دیگر به سرعت شروع به انتشار توکن های مبتنی بر ERC-404 خود کردند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، کیف پول Binance Web3 از ادغام این استاندارد جدید خبر داد و دامنه فرصت ها را برای دارندگان Sheboshi گسترش داد.

برخی از این NFT ها می توانند توسط دارندگان Shiboshis مطالبه شوند، در حالی که برخی در صرافی های غیرمتمرکز Uniswap و ShibaSwap فروخته می شوند. تیم SHIB قصد دارد از درآمد حاصل از این فروش برای سوزاندن توکن های SHIB و BONE استفاده کند.

شیباریوم به نقطه عطف جدیدی می رسد

بلاک چین لایه ۲ Shibarium سرانجام به نقطه عطف جدید بزرگی رسید زیرا تراکنش های روزانه آن در نهایت افزایش یافت و منجر به افزایش تعداد کلی تراکنش ها شد. این معیار افزایش یافت و از سطح ۳۷۳.۶ میلیون فراتر رفت.

افزایش دیگری در تعداد نقل و انتقالات روزانه مشاهده شد که در روز جمعه به ۴ میلیون نزدیک شد (اولین مورد در ۲۰ فوریه مشاهده شد). امروز این میزان به ۲.۷۸ میلیون کاهش یافته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا