اخبار ارز دیجیتال

Shibarium شیبا اینو ۱۴۰٪ در فعالیت های تجاری افزایش یافته است

بر اساس داده‌های Shibariumscan، محلول Layer-2 Shiba Inu Shibarium شاهد افزایش خیره‌کننده در فعالیت تراکنش‌ها بوده و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۰ درصد افزایش یافته است. این پلتفرم در این مدت ۲.۷۵ میلیون تراکنش را ثبت کرد. این نشان دهنده جهش قابل توجهی از ۱.۹۶ میلیون تراکنش گزارش شده تنها یک روز قبل است.

این افزایش به دنبال دوره افزایش فعالیت شیباریوم است که در پایان نوامبر به ۷.۸۴ میلیون تراکنش در روز رسید. با این حال، در پایان سال ۲۰۲۳، شیباریوم کاهش محسوسی را در حجم معاملات تجربه کرد و در هفته گذشته به پایین ترین حد ۱.۱۶ میلیون تراکنش رسید.

خوشبختانه، این پلتفرم از ۱۳ ژانویه بهبود قابل توجهی را تجربه کرده است و شاهد افزایش ۲۳۷ درصدی در تعداد تراکنش ها بوده است.

منبع: اسکن شیباریوم

همانطور که توسط Shibariumscan گزارش شده است، مجموع تراکنش‌های Shibarium از زمان راه‌اندازی کامل بلاک چین Shiba Inu در پایان آگوست در مسیر رسیدن به رقم قابل توجه ۳۰۰ میلیون قرار دارد. در این مدت، Shibarium با موفقیت ۲.۷۶ میلیون بلوک را تکمیل کرد، انتقال ۱.۴۳ میلیون BONE، رمز کلید بلاک چین را تسهیل کرد و شبکه ای از ۱.۳۴ میلیون آدرس را مستقر کرد.

این افزایش در فعالیت تراکنش ها، دوام و محبوبیت Shibarium را در بین علاقه مندان به Shiba Inu برجسته می کند. بهبود چشمگیر و افزایش قابل توجه از نقطه پایین اخیر نشان دهنده موفقیت مداوم آن به عنوان راه حل لایه ۲ برای اکوسیستم SHIB است.

همانطور که این پلتفرم به نشان دادن قدرت خود ادامه می دهد، جامعه شیبا اینو منتظر پیشرفت ها و نقاط عطف بیشتری در آینده نزدیک است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا