🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیباریوم شیبا اینو ۸۰ درصد افزایش می یابد زیرا قیمت SHIB سبز می درخشد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش شگفت‌انگیز، Shibarium، راه‌حل بلاک چین لایه ۲ که برای ارز رمزنگاری محبوب شیبا اینو (SHIB) الهام گرفته از میم طراحی شده است، یک شبه شاهد افزایش خارق‌العاده ۸۰ درصدی فعالیت شبکه بود. داده های Shibariumscan افزایش بی سابقه ای را نشان می دهد و تراکنش های روزانه از ۱.۰۷ میلیون به ۱.۹۲ میلیون افزایش یافته است.

""
منبع: اسکن شیباریوم

این افزایش ناگهانی در فعالیت شبکه معمولاً نشان دهنده نوسانات احتمالی قیمت در ارزهای دیجیتال مربوطه است. بر این اساس، این افزایش با حرکت صعودی پایدار در قیمت SHIB مطابقت دارد.

واکنش قیمت شیبا اینو (SHIB).

طی دو هفته جزئی گذشته، SHIB به میزان قابل توجهی بیش از ۱۱.۱۱ درصد افزایش یافته است و از ۰.۰۰۰۰۰۸۸ دلار به ۰.۰۰۰۰۰۰۹۸ دلار افزایش یافته است که افزایش چشمگیر ۶.۳۵ درصدی را از ابتدای این هفته نشان می دهد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

در حال حاضر ارزش هر توکن ۰.۰۰۰۰۰۹۸ دلار است، SHIB فقط ۲ درصد زیر آستانه ۰.۰۰۰۰۰۱ دلاری قرار دارد. با یک سری دیگر از حرکات مثبت قیمت که توسط شمع های سبز در نمودار قیمت نشان داده شده است، احتمال شکستن این صفر نمادین برای شیبا اینو به طور فزاینده ای محتمل به نظر می رسد.

این آخرین پیشرفت‌ها حس تازه‌ای از اشتیاق را به حوزه ارزهای دیجیتال الهام‌گرفته از میم‌ها اضافه کرده است. سوالی که مطرح می‌شود این است: آیا افزایش فعالیت تجاری شیباریوم در میان افزایش مداوم قیمت‌های SHIB، شتاب خود را حفظ خواهد کرد؟

پاسخ به این سوال همچنان نامشخص است، اما یک چیز روشن است: همه نگاه ها به Shiba Inu در روزهای آینده است، زیرا Shibarium و SHIB همچنان توجه علاقه مندان در سراسر جهان را به خود جلب می کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا