🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیباریوم شیبا اینو در رویداد حساب جدید ۲۵۴ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش خیره کننده از رویدادها، راه حل بلاک چین Layer-2 Shiba Inu، Shibarium، رشد خارق العاده ای را تجربه کرد و طی سه روز گذشته افزایش چشمگیر ۲۵۴ درصدی را در فعالیت حساب های جدید ثبت کرد.

با توجه به این اسکن شیباریومتعداد حساب‌های جدید روزانه از ۲۴ حساب در ۱ فوریه به ۶۱ حساب در ۳ فوریه افزایش یافت و تعداد کل حساب‌های Shiba Inu's L2 را به ۶۳۱۶۲ عدد رساند.

چنین افزایش ناگهانی در استفاده از شبکه اغلب نوسانات قابل توجهی در قیمت ارزهای رمزنگاری شده مربوطه می دهد.

""
منبع: اسکن شیباریوم

با این حال شیبا اینو اکوسیستم حس جذابی به روایت می‌افزاید. برخلاف دیگر شبکه‌های بلاک چین که معمولاً توکن بومی در مرکز قرار دارد، رمزارز اصلی Shibarium STR اما استخوان.

استخوان شیبا اینو

BONE، که به عنوان نشانه ای برای عوارض گاز و سهام تایید کننده در اکوسیستم شیباریوم عمل می کند، ممکن است به عنوان اسب تاریکی ظاهر شود که از این موج در حساب های جدید سود می برد. در حالی که این افزایش موفقیت کلی شیبا اینو را تضمین نمی کند، این پتانسیل را دارد که حرکت مثبتی را به پیشنهادات بازار BONE وارد کند.

""
دلار برای BONE CoinMarketCap

سرمایه گذاران و علاقه مندان عملکرد بهتری را دنبال می کنند استخوان افزایش علاقه به Shibarium در روزهای آینده می تواند لحظه ای مهم برای این ارز دیجیتال کمتر شناخته شده باشد.

همانطور که اکوسیستم شیبا اینو به تکامل خود ادامه می دهد، واضح است که کانون توجه در حال تغییر است و BONE ممکن است نمادی باشد برای تماشای شیباریوم در موج اخیر افزایش فعالیت.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا