🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیباریوم شیبا اینو افزایش فعالیت های عظیمی را تجربه می کند زیرا قیمت SHIB پارادایم جدیدی پیدا می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم بلاک چین Shiba Inu Shibarium اخیراً افزایش قابل توجهی در فعالیت داشته است که نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال است. تعداد اکانت‌های فعال در شیباریوم در ۲۴ ساعت گذشته به ۹۰۵ رسید. این نشان دهنده افزایش خیره کننده ۳۰ درصدی نسبت به روز گذشته است.

جالب توجه است، به نظر می‌رسد که این افزایش عمدتاً ناشی از افزایش تعامل از حساب‌های تأسیس‌شده Shibarium است، نه هجوم ثبت‌های جدید، همانطور که داده‌های Shibariumscan نشان می‌دهد.

""
منبع: اسکن شیباریوم

این افزایش در فعالیت بخشی از یک روند بزرگتر است، به طوری که تعداد حساب های فعال در شیباریوم تنها در دو روز گذشته در ماه مارس تقریباً ۴۰ درصد افزایش یافته است. این اکوسیستم اکنون دارای مجموع ۶۴۶۹۳ حساب کاربری و ۱.۳۶۵ میلیون آدرس است. علاوه بر این، حجم تراکنش روزانه در شبکه به ۲.۳۴ میلیون نفر رسید.

عملکرد قیمت شیبا اینو (SHIB).

این افزایش در فعالیت شیباریوم به طور خاص همزمان با تغییرات قابل توجه قیمت در خود توکن شیبا اینو است. در طول دوره مورد بررسی، قیمت ارز دیجیتال محبوب بیش از ۳۳ درصد افزایش یافت و به ارزش ۰.۰۰۰۰۲۳۵ دلار رسید – بالاترین سطح از آوریل ۲۰۲۲. در واقع، قیمت های SHIB طی هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. ۱۲۷ درصد به قیمت توکن اضافه کرد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

اکنون این سوال مطرح می شود: آیا قیمت SHIB در حدود ۰.۰۰۰۰۲ دلار خواهد بود و پس از ماه ها معامله زیر ۰.۰۰۰۰۱ دلار، الگوی جدیدی ایجاد می کند؟ این افزایش اخیر در فعالیت در شیباریوم، همراه با حرکات قابل توجه قیمت در توکن شیبا اینو، نشان‌دهنده یک دوره بالقوه تحول‌آفرین برای این ارز دیجیتال است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا