اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu's BONE 8140% در Chain Top Shibarium Anomaly پرش می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در جدیدترین توسعه در اکوسیستم Shiba Inu، راه حل بلاک چین Shibarium شاهد فعالیت بی سابقه ای بود و توکن BONE افزایش شگفت انگیزی را تجربه کرد. با توجه به داده های دریافتی اسکن شیباریومتعداد انتقال توکن های جدید BONE از ۴۱۵ به ۳۳۷۷۵ در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت که افزایش خارق العاده ۸۱۴۰٪ را نشان می دهد.

BONE در میان توکن‌های Shiba Inu به‌عنوان دارایی بومی Shibarium، موقعیت منحصربه‌فردی را اشغال می‌کند و عملکردهای اصلی مانند تسهیل تراکنش‌های درون شبکه با پرداخت هزینه گاز و درگیر کردن اعتبارسنجی‌ها را انجام می‌دهد. با این حال، این افزایش در فعالیت انتقال BONE به عنوان یک ناهنجاری در بازارهای باثبات باقی می ماند. شیباریوم بلاک چین، هیچ انحراف قابل توجه دیگری گزارش نشده است.

""
منبع: اسکن شیباریوم

با وجود افزایش چشمگیر فعالیت در زنجیره، قیمت استخوان خود نوسانات مربوطه را نشان نداد. در حال حاضر به ارزش ۰.۶۱۵ دلار، نمودار قیمت توکن با وجود افزایش قابل توجه حجم انتقال، افزایش قابل توجهی را نشان نمی دهد.

این پرسش‌هایی را در مورد تأثیر بالقوه فعالیت غیرعادی بر ارزش‌گذاری بازار BONE و اینکه آیا این نشان‌دهنده پویایی واقعی بازار است یا احتمالاً یک نقص در پژوهشگر بلاک چین ایجاد می‌کند.

نمای قیمت توکن BONE

تاریخچه اخیر حرکات قیمت BONE جلوه جالب تری را اضافه می کند. پس از تجربه یک کاهش قابل توجه در اوایل سال، و به دنبال آن افزایش سریع ۱۶ درصدی در اوایل فوریه، این توکن وارد چیزی شد که ناظران آن را “مرحله انباشتگی” می نامند.

""
دلار برای BONE CoinMarketCap

با توجه به همبستگی تاریخی بین فعالیت شبکه و نوسانات قیمت توکن، فعالان بازار به دقت تماشا می‌کنند که آیا افزایش فعلی در انتقالات BONE به تغییرات قیمت ملموس تبدیل می‌شود یا خیر.

با افزایش حدس و گمان شیبا اینو توجه جامعه بر کشف اهمیت این ناهنجاری بی‌سابقه در زنجیره متمرکز شده است. زمان نشان خواهد داد که آیا این افزایش نوید فاز جدیدی از نوسانات قیمت برای BONE است یا صرفاً نشان دهنده یک انحراف موقت در داده ها است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا