🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های شیبا اینو در حالی که مانع عظیم ۲۲۸ تریلیون SHIB را از بین می برند برای نفس کشیدن مکث می کنند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به نظر می رسد نهنگ های شیبا اینو در حالی که گاوها برای حرکت بزرگ بعدی در قیمت SHIB آماده می شوند، نفس می کشند.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، حجم معاملات عظیم شیبا اینو، که کل مبلغ تراکنش روزانه نهنگ را تخمین می‌زند، کاهش یافته است.

حجم معاملات عمده شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته با ۶۴.۹۲ درصد کاهش به ۶۲.۵۸ میلیون دلار رسید. این رقم معادل ۷.۰۹ تریلیون SHIB در ارزهای دیجیتال است.

ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

حجم معاملات عمده شیبا اینو شاهد کاهش شدید از ۲۰.۲ تریلیون SHIB در ۲۴ ژانویه به ۷.۰۹ تریلیون SHIB در ۲۵ ژانویه بود.

افزایش حجم معاملات زیاد معمولاً به معنای فعالیت زیاد در بین نهنگ ها، چه خرید و چه فروش است. در همین حال، کاهش شاخص نهنگ می تواند نشان دهنده کاهش فعالیت این نهنگداران بزرگ باشد.

حجم کل تراکنش های ثبت شده روی زنجیره در ۲۴ ساعت گذشته نیز به ۸.۰۹ تریلیون SHIB کاهش یافت.

کاهش آشکار در تجارت نهنگ همزمان با شروع قیمت SHIB به سطح عمده قیمت است.

طبق داده‌های IntoTheBlock، مانع بعدی که SHIB در حال حاضر با آن معامله می‌کند، بین سطوح ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار است. که در آن ۲۲۸.۹۷ تریلیون SHIB توسط ۳۲۲۲۲۰ آدرس با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار خریداری شد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۲.۳۱ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار رسیده است.

در یک تحول مثبت برای اکوسیستم Shiba Inu، لوسی عضو تیم Shiba Inu اشاره می کند که Shibarium در آستانه برداشتن گامی مهم فراتر از سوختگی خودکار است. او توضیح داد که این به نفع TVL خواهد بود و خانه ای برای حامیان SHIB فراهم می کند.

در یک خبر خوب دیگر، Uphold یک پیشرفت مثبت را برای کاربران Topper در کانادا اعلام کرد. Shiba Inu و سایر آلتکوین ها در Uphold's Topper مجدداً ثبت شده اند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا