🚨 اخبار ارز دیجیتال

تراکنش‌های نهنگ شیبا اینو با ۱۶۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت به ۶.۱۸ تریلیون SHIB رسید.

به لطف داده‌های IntoTheBlock، مشخص شد که حجم تراکنش‌های بزرگ مربوط به ارز رمزنگاری محبوب میم شیبا اینو (SHIB) در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۵ درصد افزایش یافته است و از ۳.۷۳ تریلیون SHIB به ۶.۱۸ تریلیون SHIB رسیده است.

از نظر پولی، این تغییر در افزایش حجم معاملات از ۸۲.۶۹ میلیون دلار به ۱۳۸.۲ میلیون دلار منعکس شد. در مجموع ۲۴۱ تراکنش توسط نهنگ‌ها که بازیگران بزرگ بازار کریپتو نامیده می‌شوند، در روز گذشته انجام شد. مهم است که فقط تراکنش هایی را در نظر بگیرید که حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار هستند.

منبع: به بلوک

ورودی های SHIB بیشتر از خارج است

با بررسی عمیق‌تر داده‌ها، متوجه می‌شویم که حرکات حجم زیاد ارز رمزنگاری محبوب شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از جریان ورودی به کیف پول‌های نهنگ بوده است.

""
منبع: به بلوک

بنابراین، میزان دسترسی به کیف پول‌هایی که حداقل ۰.۱ درصد از عرضه SHIB در گردش را شامل می‌شود به ۲.۴۴ تریلیون رسید. در طول دوره مورد بررسی، خروجی از این کیف پول ها بالغ بر ۲.۲۶ تریلیون SHIB بود. در نتیجه، جریان خالص سهامداران بزرگ به سمت شیبا اینو در دوره مورد بررسی به ۱۸۰.۴۶ میلیارد SHIB رسید که نسبت به روز گذشته ۱۳۰ درصد افزایش داشت.

افزایش اخیر حجم معاملات SHIB، یکی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده، نشان می دهد که فعالیت و تعامل در بازار افزایش یافته است. با نگاهی به آینده، تأثیرات این افزایش معاملات نهنگ بر شیبا اینو همچنان قابل مشاهده است و فعالان بازار از نزدیک تحولات اکوسیستم SHIB را زیر نظر دارند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا