اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu در مقابل Dogecoin: Shytoshi Kusama جنگ را با افزایش قیمت SHIB آغاز کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رهبر Shiba Inu، معروف به Shytoshi Kusama، با اظهارنظرهای اخیر در مورد موضع پروژه در مورد Dogecoin، جنجال‌هایی را در پلتفرم رسانه اجتماعی X برانگیخت. ادعای کوساما مبنی بر برچسب زدن شیبا اینو به عنوان «قاتل دوج کوین» به تمایل این پروژه برای به چالش کشیدن شهرت Dogecoin در صنعت میم کوین اشاره دارد.

در زمانی که افزایش قابل توجهی در قیمت شیبا اینو وجود داشت، کوساما پیشرفت پروژه و انتظارات خود را برای آینده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. شایان ذکر است، توکن SHIB شیبا اینو نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش قابل توجه ۱۳۲ درصدی ارزش و به دنبال آن افزایش ۱۸ درصدی اضافی در ابتدای هفته جدید بود.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

این افزایش باعث شد تا SHIB با ۰.۰۰۰۰۲۶۷ دلار به ازای هر توکن معامله کند که بالاترین ارزش از آوریل ۲۰۲۲ است، با ارزش بازار ۱۵.۷ میلیارد دلار. در مقایسه، ارزش بازار Dogecoin در حال حاضر ۲۳.۴۵ میلیارد دلار است.

SHIB و DOGE

علیرغم رشد قابل توجه SHIB و افزایش ارزش بازار، کوساما شروع ساده شیبا اینو را برجسته کرد و دستاوردهای پروژه را با حداقل بودجه و تلاش های بازاریابی برجسته کرد. با این حال، کوساما یک تغییر استراتژیک را نشان داد و اظهار داشت که زمان آن رسیده است که شیبا اینو پتانسیل کامل خود را به نمایش بگذارد.

کوساما با بازیگوشی اما استراتژیک علاقه مندان DOGE را به سخره گرفت و نشان داد که شیبا اینو قصد دارد سلطه بازار Dogecoin را به چالش بکشد. کوساما با لقب شیبارمی به انجمن شیبا اینو به برنامه هایی برای تقویت موقعیت شیبا اینو در بازار و مانور استراتژیک برای پیشی گرفتن از ارزش بازار دوج کوین اشاره کرد.

سخنان کوساما باعث کنجکاوی در جامعه ارزهای دیجیتال شد. سرمایه گذاران و ناظران از نزدیک پیشرفت شیبا اینو را در چشم انداز رقابتی ارزهای دیجیتال زیر نظر دارند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا