اخبار ارز دیجیتال

مورد استفاده گسترده Shiba Inu Token TREAT اعلام شد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، مورد استفاده جالبی را برای توکن آینده خود، TREAT ارائه کرده است. لوسییکی از اعضای تیم Shiba Inu این را در X (توئیتر سابق) پست کرده است.

Shib اخیراً یک همکاری استراتژیک با Zama، یک شرکت رمزنگاری متن باز، ایجاد راه حل های مبتکرانه رمزگذاری کاملا هممورفیک (FHE) برای بلاک چین و هوش مصنوعی اعلام کرده است.

این مشارکت نقطه مهمی در تکامل Web3 است و معیارهای جدیدی را در حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها تعیین می کند. همانطور که اکوسیستم شیب رشد می کند و گسترش می یابد، ترکیب راه حل های Zama یک فرصت پیشگامانه ارائه می دهد. نتیجه مورد استفاده برای درمان آینده است.

راه حل شیب با پشتیبانی زما در ابتدا بر روی TREAT، یک توکن اکوسیستم شیبا که برای انجام چندین عملکرد طراحی شده است، اجرا می شود.

TREAT آینده همچنین برای تامین نقدینگی به استیبل کوین SHI آینده در نظر گرفته شده است. Treat، یک توکن پاداش، در نهایت جایگزین توکن BONE به عنوان نماد پاداش ShibaSwap خواهد شد.

TREAT همچنین برای SHIB: The Metaverse و نسخه بلاکچین بازی کارتی کلکسیونی Shiba Inu با تم Shiba Eternity جوایزی ارائه می‌کند.

در آماده سازی برای این دوره جدید Web3 که توسط شراکت SHIB Zama آغاز شد، که در ابتدا با توکن آینده TREAT پشتیبانی می شود، یک حساب رسمی X برای TREAT باز شده است که تا زمان انتشار ۵۲۷۱ دنبال کننده به دست آورده است.

با افزایش هیجان، جامعه شیبا اینو باید در نظر داشته باشد که مانند استیبل کوین SHI، TREAT هنوز راه اندازی نشده است. حساب‌های رسانه‌های اجتماعی یا پروژه‌هایی که خلاف این ادعا را دارند ممکن است کلاهبرداری با هدف فریب کاربران باشند.

اینها به هیچ وجه با اکوسیستم شیبا اینو مرتبط نیستند. شناسه رسمی رمز X Treat تأیید شده است و دارای یک نشان Shiba Inu درست در کنار علامت آبی است. بنابراین، از دارندگان Shiba Inu خواسته می‌شود که مراقب توکن‌های تقلبی TREAT باشند، از کلیک کردن روی پیوندهای مشکوک خودداری کنند و حساب‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی را برای کسب اطلاعات دنبال کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا