🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو: دو حرکت قابل توجه می تواند صفر را از قیمت SHIB پاک کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB)، یک ارز دیجیتال با مضمون سگ، به نظر می‌رسد در مسیر جبران بخشی از ضررهای قبلی خود قرار دارد زیرا قیمت‌ها در جلسه معاملات امروز به بالاترین حد روزانه ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار رسیدند.

با این حال، تلاش گاوها همچنان زیر سطح بحرانی ۰.۰۰۰۰۱ دلار باقی مانده است. در زمان نگارش این مقاله، SHIB برخی از سودهای روزانه خود را کاهش داد و ۰.۶۱ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۰.۰۰۰۰۰۸۹۸۵ دلار رسید.

با وجود فراز و نشیب هایی که در قیمت های SHIB دیده می شود، گاوهای SHIB در تلاش خود برای حذف صفر از قیمت SHIB ثابت قدم هستند. برای رسیدن به این هدف والا، گاوهای SHIB باید بر دو مانع مهم بر اساس شاخص قیمت پول (IOMAP) که شاخصی از IntoTheBlock است، غلبه کنند.

برای ارائه زمینه، قیمت دایره ورودی/خروجی پول (IOMAP) یک شاخص بزرگنمایی شده است که مرتبط ترین خوشه ها را در ۱۵٪ قیمت فعلی در هر جهت پوشش می دهد. با انجام این کار، مناطق کلیدی خرید و فروش را که انتظار می رود به عنوان حمایت یا مقاومت عمل کنند، شناسایی می کند.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: داده های IntoTheBlock

بر اساس داده های زنجیره ای، شاخص In/Out of the Money Around the Price (IOMAP) نشان می دهد که قیمت Shiba Inu قبل از رسیدن به ۰.۰۰۰۰۱ دلار با دو ناحیه مقاومت روبرو خواهد شد.

اولین مورد مقاومتی است که SHIB در حال حاضر با حدود ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار مواجه است. در اینجا ۱۶.۶۹ تریلیون SHIB توسط ۴۲۶۶۰ آدرس خریداری شد. این می تواند مقاومت بسیاری از این آدرس ها را ایجاد کند که به دنبال بستن موقعیت های خود برای رسیدن به نقطه سر به سر هستند.

پس از این، سطح مشابهی از مقاومت در ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار باقی ماند و ۱۶.۳ تریلیون SHIB توسط ۲۷۸۰۰ آدرس خریداری شد.

ناحیه مقاومت دوم بین سطوح $۰.۰۰۰۰۰۹ و $۰.۰۰۰۰۱۰ قرار دارد. که در آن ۴۷.۱ تریلیون SHIB توسط ۳۱۶۴۰ آدرس با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلار خریداری شد.

با این حال، اگر این موانع برطرف شود، گاوهای SHIB این شانس را دارند که صفر را از قیمت SHIB پاک کنند. در حالی که تصویر کلی تثبیت باقی می ماند، اولین نشانه قدرت، شکست مداوم سطح MA 50 روزانه در ۰.۰۰۰۰۰۹۸ دلار خواهد بود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا