🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو ۱.۱۰۴% در ورودی‌ها را به همراه دارد زیرا قیمت SHIB به بالاترین حد دو ساله رسیده است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو با تم سگ باعث افزایش ۱۱۰۴ درصدی سرمایه‌های ردیابی جریان مالکان بزرگ شد که به آدرس‌های نهنگ‌ها می‌رفتند.

ورود سرمایه گذاران بزرگ به طور کلی نشان دهنده فعالیت خرید قوی است. بنابراین، موج فعلی جریان ورودی سهامداران عمده همزمان با افزایش شدید قیمت شیبا اینو در هشت روزه است و در جلسه معاملاتی امروز به بالاترین سطح تقریباً دو ساله خود یعنی ۰.۰۰۰۰۲۳۵ دلار رسید.

شرکت تحلیل زنجیره ای سانتی متر با پایان یافتن هفته، Dogecoin رالی شیبا اینو را برجسته می‌کند و SHIB را به عنوان جدیدترین میم کوین که پس از Bonk، Floki و Pepe ارزش آن افزایش یافته است، نشان می‌دهد.

فوریه یک پیروزی برای Shiba Inu بود، که شاهد مشارکت پیشگامانه خود با شرکت رمزنگاری Zama برای ایجاد یک شبکه جدید متمرکز بر حریم خصوصی در بالای بلاک چین Shibarium بود.

شیبا اینو به بالاترین حد در دو سال اخیر رسید

شیبا اینو روز شنبه یک جهش عظیم به بالاترین سطح روزانه ۰.۰۰۰۰۲۳۵ دلار انجام داد، سطحی که از آوریل ۲۰۲۲ مشاهده نشده بود و به بالاترین حد در دو سال اخیر رسید.

گاوها افزایش قیمتی را که از ۰.۰۰۰۰۰۹۳۴ دلار در ۲۴ فوریه شروع شده بود، تثبیت کرده بودند. قیمت شیبا اینو در ۱ و ۲ مارس به شدت افزایش یافت و انتظار می رود قیمت ها برای هشتمین روز متوالی افزایش یابد.

Shiba Inu بیشترین افزایش هفتگی خود را داشت که ۱۳۰% افزایش داشت. این بهترین عملکرد خود را از اکتبر ۲۰۲۱ نشان می دهد، زمانی که به بالاترین سطح تاریخ ۰.۰۰۰۰۸۸ دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۶۸.۱۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار رسیده است. با حرکت رو به جلو، Shiba Inu با مانع بعدی در محدوده $۰.۰۰۰۰۲۵ تا $۰.۰۰۰۰۳۱ روبرو است، جایی که ۲۴.۵۱ تریلیون SHIB توسط ۹۲۵۱۰ آدرس خریداری شده است.

رالی کنونی SHIB را وارد یک منطقه تجمع قابل توجهی کرده است. طبق گزارش IntoTheBlock، ۴۳۷.۵۲ تریلیون SHIB توسط ۱۷۰۴۰۰ آدرس در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۶ دلار تا ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۲۱ دلار خریداری شد. این محدوده می تواند به عنوان یک پشتیبان مهم برای SHIB در صورت کاهش قیمت عمل کند.

با توجه به اینکه شیبا اینو به کجا می رود، Santiment معتقد است که توجه به افزایش تسلط اجتماعی مهم است زیرا آنها هنوز در اوج زمان بندی حیاتی هستند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا