اخبار ارز دیجیتال

قیمت استخوان توکن شیبا اینو افزایش یافت: پشت رالی چیست؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه Shiba Inu امروز زمانی که قیمت BONE، نشانه ای در اکوسیستم، افزایش غیرمنتظره ای را تجربه کرد، شگفت زده شد. علیرغم رکود کلی در بازار ارزهای دیجیتال، BONE از همه شانس‌ها سرپیچی کرده است و شاهد افزایش سریع ارزش ۸ درصدی در ۱۲ ساعت گذشته بوده است. در نتیجه قیمت آن به ۰.۶۱۷ دلار در هر توکن افزایش یافت.

این اولین بار نیست که چنین حادثه ای رخ می دهد. همین چند روز پیش در اول فوریه، BONE شاهد افزایش خیره کننده ۱۳ درصدی تنها در دو ساعت بود. اما این افزایش کوتاه مدت بود و منجر به کاهش قیمت ها در ۲۴ ساعت بعد شد.

در مورد دلیل این افزایش ناگهانی گمانه زنی های زیادی وجود دارد. برخی از تحلیلگران پیشنهاد می کنند که افزایش اخیر ممکن است با رسیدن قیمت BONE به سطح حمایت مهم در حدود ۰.۵۳ دلار در هر توکن مرتبط باشد.

""
منبع: TradingView

این سطح که در پایان ژانویه تعیین شد، پایین ترین نقطه را برای BONE از جولای ۲۰۲۲ نشان داد و مانعی قابل توجه در برابر کاهش بیشتر شد. پیشنهاد می‌شود که خریداران بزرگ یا گروه‌های سرمایه‌گذار ممکن است از نظر استراتژیک منتظر این لحظه مناسب برای شروع انباشت استخوان باشند، بنابراین پمپ جدید را آماده می‌کنند.

علاوه بر این، نقدینگی پایین در بازارها ممکن است تأثیر این جریان سرمایه را افزایش داده باشد. از آنجایی که توکن های کمتری برای معامله در دسترس هستند، تزریق ناگهانی وجوه قابل توجه می تواند به راحتی قیمت ها را بالا ببرد و باعث افزایش در نمودار قیمت شود.

همانطور که جامعه SHIB به تجزیه و تحلیل نتایج این تجمع ادامه می دهد، توجه به این معطوف است که آیا این تجمع ادامه خواهد داشت یا اینکه آیا تاریخ با اصلاحات بعدی خود را تکرار خواهد کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا