🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا شیبا اینو صفر را حذف می کند؟ ۱۱۰ تریلیون SHIB کلید افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت را در دست دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu ممکن است در آستانه یک پیشرفت قابل توجه در حرکت قیمت باشد و آستانه ۱۱۰ تریلیون SHIB کلید دو برابر شدن قیمت SHIB در ارزش است.

بر اساس شاخص قیمت سرسام آور IntoTheBlock، ۱۱۰.۲۷ تریلیون SHIB توسط ۳۲۷۲۰۰ آدرس Shiba Inu بین ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار و ۰.۰۰۰۰۵۱ دلار با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۳۴ دلار خریداری شد. این تقریباً به محدوده قیمت فعلی شیبا اینو نزدیک است.

این به این معنی است که بیش از ۳۲۷۰۰۰ آدرس نیاز به افزایش SHIB تا ۰.۰۰۰۰۵ دلار دارند تا به حد تعادل برسد.

به بلوک
قیمت سرسام آور، با حسن نیت: TradingView

در حالی که ۱۱۰ تریلیون توکن SHIB یک مانع بزرگ است، آنها همچنین کلید افزایش بالقوه ارزش را دارند. اگر این در قیمت های فعلی برای Shiba Inu در نظر گرفته شود، جهش به $۰.۰۰۰۰۵ نشان دهنده افزایش ۱۰۰٪ در ارزش SHIB است.

آنچه این آستانه را حتی مهم‌تر می‌کند این است که شکست موفقیت‌آمیز بالاتر از آن، پتانسیل پاک کردن صفر را از قیمت SHIB دارد. در کنار آستانه ۱۱۰ تریلیون SHIB، محدوده ای وجود دارد که ۳۷.۱۳ تریلیون SHIB توسط ۱۲۶۵۲۰ آدرس بالاتر از قیمت ۰.۰۰۰۰۵۱ دلار خریداری شده است.

تصاحب موفقیت آمیز این سطح می تواند یک صفر را از قیمت SHIB پاک کند و آن را به بالاترین سطح تاریخ برساند.

ظهور الگوی پرچم گاو نر در نمودار روزانه شیبا اینو نیز به چشم انداز صعودی قیمت آن کمک می کند. در اوایل هفته، علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال تاکید کرد که Shiba Inu در حال شکل گیری یک پرچم گاوی در نمودار روزانه خود است که می تواند یک روند صعودی ایجاد کند و قیمت SHIB را به ۰.۰۰۰۰۷۲۳۲۳ دلار برساند.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB 7.75 درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار رسید که نشان دهنده افزایش سکه های سگ است.

شیبا اینو در چهار روز گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. از لحاظ فنی، قیمت در MA 50 روزانه در ۰.۰۰۰۰۲۶۳ دلار با مقاومت کوتاه مدت روبرو می شود. شکست موفقیت آمیز بالاتر از این سطح ممکن است برای خارج شدن SHIB از محدوده معاملات فعلی و تسریع یک رالی صعودی جدید ضروری باشد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا