🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو برای ۰.۰۰۰۰۵ دلار؟ مدل قیمت SHIB حرکت رو به بالا را سیگنال می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی مارتینز، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، بینش جدیدی در مورد نمودار قیمت Shiba Inu (SHIB)، یک ارز دیجیتال الهام گرفته از میم ارائه کرده است که اخیراً در بازار دارایی های دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است. مارتینز تشکیل یک الگوی مثلث متقارن را در نمودار چهار ساعته مشاهده کرد. اگر قیمت بتواند به طور پایدار بالاتر از سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۳۸ دلار بسته شود، این سیگنال یک روند صعودی بالقوه است.

ظهور این الگوی مثلثی، همانطور که مارتینز بیان کرد، در بحبوحه نوسانات قابل توجه قیمت در بازار توکن SHIB در ۵ مارس رخ داد. به دنبال شکل‌گیری این الگو، نوسان قیمت SHIB معمولاً کاهشی را تجربه می‌کند و پس از آن دوره‌هایی از حرکات شدید قیمت که با کندل‌های بزرگ مشخص می‌شود، را تجربه کرد. اما چنین دوره‌هایی از نوسانات معمولاً قبل از حرکت‌های صعودی یا نزولی قیمت هستند.

اگر تحلیل مارتینز با یک شکست صعودی از شکل گیری مثلث محقق شود، SHIB به طور بالقوه می تواند تا ۴۰ درصد افزایش یابد تا قیمت ۰.۰۰۰۰۵۲ دلار را هدف قرار دهد. با این حال، احتمال یک سناریوی نزولی که در آن SHIB می تواند از شکل گیری مثلث شکسته شود را نمی توان رد کرد.

شیبا اینو واقعاً در بین ۱۰ نفر برتر است

با وجود عدم قطعیت، SHIB از ابتدای ماه مارس رشد قابل توجهی را نشان داده است. قیمت آن بیش از سه برابر شده است و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۳ دلار معامله می شود. شیبا اینو با ارزش کل بازار ۱۹.۷۶ میلیارد دلار، جایگاه خود را به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار حفظ کرده است.

در حالی که الگوی قیمت مشاهده شده و تحلیل مارتینز به حرکت صعودی بالقوه برای SHIB اشاره می کند، سرمایه گذاران به دقت حرکت قیمت را برای نشان دادن بیشتر جهت بازار زیر نظر دارند. از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهد، عملکرد SHIB همچنان مورد توجه جامعه است و در انتظار تایید روند صعودی احتمالی آن به سمت مرز ۰.۰۰۰۰۵ دلار است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا