اخبار ارز دیجیتال

توییت تیم شیبا اینو جامعه SHIB را هیجان زده کرد، در اینجا دلیل آن است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اخیرا، تیم شیبا اینو به اشتراک گذاشت توییتی دلچسب که با اشتیاق فراوان توسط جامعه SHIB دریافت شد.

توییتی که در ۱۲ فوریه ۲۰۲۴ منتشر شد، به همراه یک ایموجی عاشقانه نوشته شده است: “عشق در هواست”، که نشان می دهد روز ولنتاین نزدیک است.

این پست با تصویری از طلسم بزرگ شیبا اینو همراه بود که دو توله سگ را به هم نزدیک کرده و عشق را تداعی می کند.

رهبر شیبا اینو، شیتوشی کوساما، پیام مشابهی را در کانال تلگرام شیباریوم منتشر کرد: “عشق در هواست. قلب (و کیف پول خود را آماده کنید).” لوسیعضو تیم شیبا اینو تصویری از اظهارات کوساما را در شبکه اجتماعی X منتشر کرد.

در حالی که جامعه شیبا اینو مشغول پیش بینی پیام محبت آمیز تیم شیبا اینو هستند، لوسی یک هشدار مهم ارائه می دهد.

لوسی تشویق می کند صاحبان شیبوشی برای اطمینان از ایمنی خود به انجمن دیسکورد خواهند پیوست. آنها باید به خاطر داشته باشند که هیچ ایردراپ غافلگیرکننده یا ادعای غیرمنتظره ای وجود ندارد. او به جامعه شیبا اینو هشدار می دهد که مراقب باشند زیرا انتظار می رود کلاهبرداری ها و لینک های فیشینگ افزایش یابد.

لوسی همچنین افزود که به عنوان یک اقدام امنیتی پیشگیرانه در پلتفرم های رسانه های اجتماعی، اعضای انجمن شیب باید اطمینان حاصل کنند که قبل از انجام هر حرکتی سه بار از ناظران سوال می کنند و هرگز این کار را در پیام های مستقیم انجام نمی دهند. آنها همچنین باید در نظر داشته باشند که مدیران هرگز پیوندها را از طریق پیام مستقیم (DM) ارسال نمی کنند.

از سوی دیگر، Shiba Inu layer 2 Shibarium یکپارچگی جدید پیدا کرد. Frontier Wallet، یک کیف پول یکپارچه غیر حضانت، پشتیبانی از Shibarium را اعلام کرد. این حرکت به کاربران این امکان را می دهد که تجارت، سهام و کسب درآمد BONE را شروع کنند یا با ثبت نام به عنوان اعتباردهنده، شبکه Shibarium را ایمن کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا