اخبار ارز دیجیتال

تیم شیبا اینو برنامه های بزرگی را برای سال ۲۰۲۴ فاش می کند

فهرست

  • انقلابی در هویت دیجیتال
  • اهداف بلندپروازانه شیتوشی کوساما

تیم شیبا اینو سوار شدن این شرکت بر روی یک پروژه بلندپروازانه برای سال ۲۰۲۴ کار می کند که هدف آن متحول کردن هویت دیجیتال در اکوسیستم Web3 است.

در یک سری پست در شبکه های اجتماعی

این ابتکار با مشارکت D3inc، قرار است نحوه تعامل کاربران با بلاک چین و دنیای دیجیتال گسترده‌تر را تغییر دهد.

انقلابی در هویت دیجیتال

مفهوم Shibdentity حول ایجاد یک هویت منحصر به فرد و قابل تشخیص برای هر کاربر در فضای Web3 می چرخد، مشابه نام های کاربری در پلتفرم های رسانه های اجتماعی سنتی.

تیم Shiba Inu معتقد است که اتکا به آدرس های کیف پول قدیمی و غیرشخصی است. با Shibdentity، کاربران می‌توانند یک «نام Shib» را انتخاب کنند که قول می‌دهد روشی امن‌تر و یکپارچه‌تر برای ایجاد و حفظ دارایی‌های دیجیتال خود ارائه دهد.

این ابتکار با هدف بهبود تجربه کاربر در دنیای وب ۳، ارائه یک ردپای دیجیتالی ساده و موثرتر به کاربران انجام می شود.

اهداف بلندپروازانه شیتوشی کوساما

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، شیتوشی کوساما، توسعه دهنده اصلی Shiba Inu، قبلا نارضایتی خود را از پیچیدگی آدرس های کیف پول های موجود ابراز کرده بود.

برای حل این مشکل، تیم بر روی توسعه SHIB Name Tokens با همکاری D3inc تمرکز کرده است.

این توکن‌ها به‌عنوان نام‌های کاربری چند زنجیره‌ای و چند پلتفرمی عمل می‌کنند، به طور بالقوه تراکنش‌ها را در زنجیره‌های بلوکی مختلف ساده می‌کنند و چالش آدرس‌های کیف پول دست‌وپاگیر را حل می‌کنند.

در حال حاضر، پیچیدگی های تکنولوژیکی مورد نیاز برای مدیریت و محافظت از هویت های رمزنگاری به سطحی از سواد دیجیتالی نیاز دارد که ممکن است برای همه کاربران در دسترس نباشد و به طور بالقوه دسترسی و پذیرش را محدود کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۲ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا