🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu با افزایش نرخ سوختگی در Epic Week 6,478٪ افزایش می یابد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) شاهد افزایش سرسام آور ۶۴۷۸ درصدی در میزان سوختگی هفتگی بود. این رشد چشمگیر زمانی اتفاق می‌افتد که نرخ سوزاندن توکن‌های SHIB منفجر می‌شود و علاقه سرمایه‌گذاران را برانگیخته و توکن با مضمون سگ را در کانون توجه بازار ارزهای دیجیتال قرار می‌دهد.

مطابق با حساب Shibburn Xدر مجموع ۱۴,۲۳۸,۱۱۳,۴۶۹ توکن SHIB در هفت روز گذشته سوزانده شده است. این نشان دهنده افزایش ۶۴۷۸.۶۹ درصدی در میزان سوختگی هفتگی است.

با این حال، نرخ رایت روزانه کاهش یافته است و تنها ۶۸,۹۷۲,۳۴۷ توکن SHIB در ۱۰ تراکنش در روز گذشته سوزانده شده است.

در مجموع ۱۳.۶ (۱۳,۶۱۰,۱۵۳,۸۴۱) میلیارد SHIB سوخته در روز ماقبل آخر به جهش نرخ سوختگی هفتگی کمک کرد.

ذخیره عظیم ۱۳.۶ میلیارد SHIB پس از سوزاندن مقادیر زیادی SHIB، BONE و LEASH توسط تیم SHIB در چهار تراکنش در آخر هفته فاش شد.

در حالی که در دو تراکنش ۹ میلیون و ۶۴۹ میلیون و ۱۰۸ هزار و ۴۸۰ شیب و ۳ میلیون و ۸۱۴ میلیون و ۸۹۳ هزار و ۹۱۰ شیب در آتش سوختند، در دو تراکنش دیگر ۱۹ هزار و ۵۵۰ فقره استخوان و ۲۸ هزار و ۷۶۲ LEASH سوختند.

هفته حماسه شیبا اینو

شیبا اینو هفته فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و تقریباً ۳۰۰ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۰۰۰۴۵۷۵ دلار رسید. شیبا اینو برای دومین هفته متوالی پس از شروع بازگشت از ۰.۰۰۰۰۲۳۷۵ دلار در ۲۶ فوریه، افزایش قابل توجهی را ثبت کرد.

Shiba Inu نیز با ارزش بازار ۲۰.۷۴ میلیارد دلار دوباره وارد ۱۰ ارز برتر شد و دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار شد.

با توجه به این به بلوکشیبا اینو ماه مارس را با موفقیت آغاز کرد و بیش از ۸۴۰۰ آدرس را جذب کرد و روزانه به ۲۱۰۰۰ آدرس جدید رسید. این تقریبا ۲۰ برابر میانگین روزانه در ماه فوریه بود. تعداد آدرس های شیبا اینو نیز با ۳.۸۸ میلیون آدرس به رکورد جدیدی رسید.

در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با ۱.۴۲ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار رسید. اگر SHIB با موفقیت بالاتر از این سطح باقی بماند، هدف بعدی برای SHIB سطح ۰.۰۰۰۰۴ تا ۰.۰۰۰۰۴۵ دلار خواهد بود، که طبق داده های IntoTheBlock، ۲۹۲۶۰ آدرس ۳.۴۸ تریلیون SHIB را با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۴۲ دلار خریداری کردند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا