🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu: شمع سبز شگفت انگیز چاپ شده توسط SHIB افزایش اندکی در سوختگی نشان می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • قیمت SHIB در حال رونق است. سوختگی SHIB به طور متوسط ​​در حال افزایش است
  • تیم SHIB مکانیزم احتراق جدید Shibarium را نشان می دهد

دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، SHIB، یک شمع سبز شگفت‌انگیز را روی نمودار ساعتی چاپ کرد و قیمت را تا ۳.۳۴ درصد افزایش داد. این همزمان با افزایش میزان سوختگی بود، اما این افزایش چندان زیاد نبود.

قیمت SHIB در حال افزایش است
نمودار SHIB/USDT نمای معاملاتی

قیمت SHIB در حال رونق است. سوختگی SHIB به طور متوسط ​​در حال افزایش است

طبق داده‌های منتشر شده توسط ردیاب ارزهای دیجیتال Shibburn، نرخ سوزاندن Shiba Inu در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱.۰۹ درصد افزایش یافته است. این افزایش به دلیل سوختن ۲ میلیون و ۶۲۲ هزار و ۶۸ سکه میم SHIB از صبح دیروز بوده است.

تاکنون دو سوزانده شده است: ۲,۱۲۲,۰۶۸ و ۵۰۰,۰۰۰ شیبا اینو.

دو روز پیش، به دلیل انتقال ۶۶۴۳۰۸۹ توکن SHIB به کیف‌پول‌های بلاک چین که در هفت تراکنش قابل خرج نبودند، نرخ رایت SHIB 282.21 درصد افزایش یافت. به طور کلی، نرخ سوختن SHIB اخیراً نسبتاً منفعل بوده است. میزان سوختگی SHIB معمولاً به عمق ناحیه قرمز می رود و چندین روز در آنجا باقی می ماند.

تا کنون افزایش قیمت ذکر شده در بالا معکوس شده است. پس از چندین ساعت چاپ شمع توسط SHIB از جمله شمع های بزرگ سبز و قرمز بزرگ، قیمت ۲.۲۵ درصد کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، ارز رمزپایه محبوب SHIB پس از ناکامی در سوزاندن صفر بار دیگر، با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۱۶ دلار تغییر می کند.

تیم SHIB مکانیزم احتراق جدید Shibarium را نشان می دهد

در آخر هفته، مدیر کانال تلگرامی RagnarShiba که با نام Shibarium Tech شناخته می‌شود، در شبکه اجتماعی Twitter/X به توضیح وضعیت «عصر جدید» در سوختگی‌های SHIB پرداخت.

از ابتدای دسامبر، یک پست وبلاگی از تیم SHIB بیان کرد که در ژانویه، SHIB burns از حالت دستی به حالت خودکار تغییر خواهد کرد. بسیاری از ارتش شیبا اینو انتظار افزایش شگفت‌انگیز سوختگی‌های SHIB از تیم شیبا اینو را از طریق Shibarium دارند.

RagnarShiba خاطرنشان کرد که “عصر جدید” در سوختگی و اتوسوختگی در حال حاضر بر روی Puppynet (شیباریوم تست شبکه) در حال آزمایش است و زمانی که آنها آماده استفاده هستند – اما هنوز نه، در شبکه اصلی پیاده سازی خواهد شد.

به طور کلی، شیباریوم در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش ۶۲۱ درصدی در فعالیت حساب های جدید، تعداد کیف پول های متصل و تعداد کل تراکنش ها بوده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا