🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزایش ۳۰۰ درصدی شیبا اینو در زنجیره با ۵.۶۸ تریلیون SHIB که توسط نهنگ ها جابه جا شده است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توسعه اخیر، توکن Shiba Inu شاهد افزایش خیره کننده ای بود که در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹۶ درصد فعالیت روی زنجیره را به شدت افزایش داد. داده‌های ارائه‌شده توسط IntoTheBlock هجوم ناگهانی تراکنش‌های مهمی را که شامل SHIB می‌شود، نشان می‌دهد و این ارز دیجیتال را بار دیگر در کانون توجه قرار داده است.

حجم این تراکنش‌های مهم از ۱.۹۲ میلیارد به ۵.۶۸ تریلیون توکن بی‌سابقه رسید که منجر به افزایش قابل توجه ارزش دلار آمریکا از ۱۷.۳۲ میلیون دلار به ۵۲.۳۲ میلیون دلار شد.

""
منبع: به بلوک

قابل توجه است که تحلیل IntoTheBlock تنها بر تراکنش های بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار متمرکز است. ۶۸ معامله از این قبیل در روز گذشته ثبت شد. این در تضاد کامل با ۱۹ تراکنش مشاهده شده در روز گذشته است. این افزایش احتمالاً نشان‌دهنده انواع تراکنش‌هایی است که سرمایه‌گذاران بیشتری با توکن‌های شیبا اینو درگیر هستند.

نمای قیمت شیبا اینو (SHIB).

با ورود مجدد بازیگران اصلی به شبکه Shiba Inu، اکنون همه نگاه ها بر جهت قیمت SHIB متمرکز شده است. افزایش فعالیت شکار نهنگ در SHIB همزمان با افزایش قابل توجه قیمت است. ارزش توکن در سه روز گذشته بیش از ۶ درصد افزایش یافته و به بالاترین حد خود در بیش از دو هفته گذشته رسیده است. در حال حاضر، SHIB برای هر توکن ۰.۰۰۰۰۰۹۴ دلار ارزش دارد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

یک سوال جالب مطرح می شود: آیا افزایش مشارکت نهنگ ها مستقیماً بر این حرکت قیمت تأثیر گذاشته است یا پیامد آن است؟

صرف نظر از این، Shiba Inu به عنوان یک نقطه کانونی در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده است و علاقه مندان و معامله گرانی را به خود جلب می کند که از نزدیک پویایی در حال تکامل بازی نهنگ و افزایش قیمت SHIB را زیر نظر دارند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا