🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو ۷۰۰٪ افزایش می یابد زیرا بازار نهنگ ها با ورودی های بیشتر پر شده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu با افزایش قیمت بیت کوین به بالای ۶۴۰۰۰ دلار برای اولین بار در بیش از دو سال گذشته شاهد افزایش شدید قیمت بوده است.

شیبا اینو در معاملات اولیه امروز افزایش یافت و به بالاترین سطح چند ماهه ۰.۰۰۰۰۱۴۷۳ دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، قیمت SHIB با ۲۵% افزایش با ۰.۰۰۰۰۱۳۶۵ دلار معامله می شد و همچنین در هفته ۴۱% بالاتر بود. حجم معاملات ۲۴ ساعته شیبا اینو ۱۱۴ درصد افزایش یافت و ۲ میلیارد دلار معامله شد.

شیبا اینو قرار است ششمین روز متوالی گاو نر خود را از ۲۴ فوریه جشن بگیرد. افزایش قیمت اخیر SHIB را قادر به رسیدن به سطح قابل توجهی کرده است. ۴۱۵.۶۷ تریلیون SHIB توسط ۸۶۴۷۰ آدرس با میانگین قیمت بین ۰.۰۰۰۰۱۳ تا ۰.۰۰۰۰۱۹ دلار خریداری شد. ۰.۰۰۰۰۱۶ دلار.

داده های IntoTheBlock
ورودی دارنده بزرگ، با حسن نیت: IntoTheBlock Data

طبق داده های IntoTheBlock، افزایش در جریان ورودی سهامداران اصلی نیز با افزایش قیمت مطابقت داشت که ۷۰۰ درصد بیشتر بود. شیبا اینو از زمان شروع رشد خود در ۲۵ فوریه شاهد رشد ثابتی در جریان سرمایه‌گذاران اصلی بوده است.

ورود سهامداران عمده نشان دهنده فعالیت خرید قابل توجه است. این درست است زیرا بسیاری از این آدرس ها از صرافی های متمرکز خرید می کنند و سپس خرید خود را به سردخانه منتقل می کنند. افزایش ناگهانی در جریان‌های بزرگ خریداران نیز می‌تواند نشان‌دهنده پایین آمدن قیمت‌ها باشد، زیرا این آدرس‌ها ترجیح می‌دهند پس از کاهش قابل‌توجه به خرید عمده بپردازند.

به ویژه، ورودی دارندگان بزرگ SHIB از ۳۳۶.۷۹ میلیارد SHIB در ۲۵ فوریه به ۲.۰۸ تریلیون SHIB در ۲۸ فوریه افزایش یافت.

در اخبار مهم دیگر، شیبا اینو قصد دارد یک شبکه جدید متمرکز بر حریم خصوصی را در بالای بلاک چین شیباریوم راه اندازی کند و ارزش پیشنهادی توکن های SHIB خود را افزایش دهد.

Shiba Inu در حال همکاری با شرکت رمزنگاری منبع باز Zama در این شبکه است که هنوز نامش فاش نشده است. این شبکه از رمزگذاری کامل همومورفیک (FHE) استفاده می‌کند، یک تکنیک حفظ حریم خصوصی که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد بدون نیاز به رمزگشایی به داده‌ها در دامنه‌های غیرقابل اعتماد دسترسی داشته باشند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا